GRIJP JE KANS IN DE ALLERLAATSTE FASE VAN RIETHOEK! l ZATERDAG 25 NOVEMBER reiskatern.nl ^£Vl" start verkoop: van 11.00 -13.00 uur in het infocentrum, Boudewijn Büchlaan 1 te Goes-Kloetinge Extra voordelige cruise Dubai, Oman Abu Dhabi Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Nederlandse Bouw Unie Vaart u in december met ons mee? Super voordelige cruise... TYPEVERHAGEN v.a. 389.000 v.o.n. Het is zover! De verkoop van de woningen uit de allerlaatste fase van de populaire wijk Riethoek te Goes-Kloetinge, gaat van start! Wordt een van deze riante tweekappers of de vrijstaande woning uw nieuwe thuis? De bouw start in april 2018. www.riethoek.nl TYPE VAN DER LECK Za. 25 november verhinderd? Bel ons voor een afspraak! Informatie verkoop: Aard-Jan Verschuure, tel. 06 83 20 65 29 Wim Dodmond, tel. 06 54 60 49 99 ontwikkelt en bouwt uw thuis Abu Dhabi Sir Bani Yas Island Muscat Vertrek 15 december Meer informatie en boeken: Ga voor de 8-daagse cruise per Costa Mediterranea naaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/STIP1708 of bel met Stip reizen via 088 - 7070600 - Ma t/m vrij 09.00 - 21.00 uur - za 09.00 -17.00 uur - zo 10.00-18.00 uur $||l ©n (if>) Reisprogramma Na de vliegreis, per exclusieve stip- charter, wordt u op de luchthaven ontvangen door de eigen reisteiding van Stip Reizen. Vervolgens volgt de transfer naar de haven van Dubai en scheept u in op de Costa Mediterranea. Op de zaterdag vertrekt de Costa Mediterranea omstreeks 12.00 uur vanuit de haven van Dubai, om vervolgens aan te leggen in de hoofdstad van Oman, Muscat. Hier beleeft u de echte Arabische sferen! De volgende bestemming is het mooie Sir Bani Yas Island, een prachtige bestemming waar flora en fauna hand in hand samen gaan. Na een bezoek aan dit natuurlijke eiland, vaart de Costa Mediterranea verder naar Abu Dhabi, het rijkste en belangrijkste Emiraat, dat o.a. bekend staat om de Sjeik Zayed-moskee. Tot slot vaart de Costa Mediterranea terug naar Dubai, waar u nog voldoende tijd heeft om bijvoorbeeld het 7-sterren hotel Burj Al-Arab, het hoogste gebouw ter wereld (Burj Khalifa) of een van de prachtige stranden of shoppingmallste bezoeken! Op de laatste dag van uw cruisevakantie ontscheept u zich in Dubai, waarna u terugvliegt naar Amsterdam. Costa Mediterranea De Costa Mediterranea is een luxe cruiseschip dat van afle gemakken voorzien is. Aan boord van de Costa Mediterranea bevinden zich o.a. 4 Binnenhut Buitenhut Balkonhut €599 €739 €829 restaurants en 12 bars waar u onder het genot van een drankje de eerste ervaring met het cruiseschip kunt bespreken. Tevens zijn er diverse zwembaden, een wellnescentrum, een sportzaal, een theater, een casino en nog veel meer! Inclusief Vliegreis vanaf Amsterdam per exclusieve charter voor Stip Reizen Transfers luchthaven - haven v.v. 8-daagse cruise o.b.v, volpension, incf. ontbijt/lunch/diner Stip-reisleiding aan boord Havengelden Luchthavenbelasting Voorwaarden: Prijzen zijn op basis van 2 personen per hutenondervoorbehoudvan beschikbaarheid en wijzigingen, exct. ruimbagage voor de vliegreis, niet genoemde maaltijden en drankjes, optionele excursies en entreegelden, fooien/servicebijdrage, administratiekosten 35 per boeking en 2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. Stip Reizen is al jaren dé nummer 1 voor cruisevakanties naar de Verenigde Arabische Emiraten en Oman, en daar kunt u dit jaar wederom van meeprof i teren dankzij hele scherpe prijzen! Deze cruise is vorig jaar bij ons beoordeeld met een 9,1!! U vaart per 4-sterren Costa Mediterranea naar o.a. Oman, Sir Bani Yas Island en Abu Dhabi. Bovendien heeft u volop de tijd om het overweldigende Dubai te gaan bezichtigen. U vaart al mee met de cruise vanaf €599 p.p. Zoveel voordeel laat u toch niet liggen? 8-daagse topcruise o.b.v. volpension Incl. vliegreis en transfers Beleef echte Arabische sferen Beoordeeld met een 9.1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14