Oi/srJsileri FAMILIEBERICHTEN 15 Arthur Johan van Zeele COLOFON Familieberichten Cornelis Simon Donze Juliana van Ombergen-Melsen Jozef van Ombergen Jacoba Joosse - Antheunisse O ITIensen inq.nl Casper Mattheo de Bruijne Kees Middelt urg Tiny Marie Koole-Huizer Adriaan Cevaal woensdag 22 november 2017 kijk ook op zoontje van Andy en Liza de Bruijne - Tack 15 augustus 2013 18 november 2017 U wordt uitgenodigd tot een wake, gevolgd door een wandeling op vrijdag 24 november 2017 om 17u00 aan de Basisschool Zevergem, Dorp 32, België De uitvaart heeft plaats in intieme kring. Andy en Liza de Bruijne-Tack Zoë Teeuw en Tanny de Bruijne-Flikweert Luc en Trees Tack-Hantson zijn ouders en zusje zijn grootouders Mark en Floor de Bruijne-Flermans Nina, David, V Erik en Sandra de Bruijne-Corijn Lieven en Sarah Tack-De Flainaut Ignace, Simon en Amelie Dries enKatyTack-Goossens Felix en Emiel zijn ooms, tantes, neefjes en nichtjes Gaston Flantson f -Eliane Vanderhaeghe Jan en Adrienne Tack-Van De Steene de overgrootouders Rouwadres: 9840 De Pinte, Mieregoed 4 A, België Het maakt ons stil en verdrietig om zo plotseling afsclreid te moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa. eclitgenoot van Tiny Donze - de Smet in de leeftijd van 76 jaar Rijen Ell en en Frank Michelle en Stefan Vlissingen Petra en Sven Adne Kievitliof 19 4332 CK Middelburg De afsckeidsbijeenkomst wordt gekouden op vrijdag 24 november 2017 om 14:00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bacbweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van Kees te nemen van 13:30 - 13:50 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde nicht Sterke de Heere Ko met dit grote verlies. We zullen haar missen. Johan t en Coby den Boer-Sinke Frans en Tannie van der Hart-Sinke Leen en Rineke van Dijke-Sinke Krimpen a/d IJssel, 21 november 2017 Haar stoel is leeg, Haar stem is stil. Wij zeggen: Heer, het was Uw wil. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 100 jaar. Nieuw-Namen: Karei en Lia van Ombergen-van Haelst Nieuw-Namen: Marijke en Frank Robbrecht-van Ombergen Klein- en achterkleinkinderen 19 november 2017 Truffinoweg 2, Hulst Correspondentieadres: Hulsterloostraat 88, 4568 AG Nieuw-Namen De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 25 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Jozef, Hulsterloostraat 76 te Nieuw-Namen, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Voorafgaande aan de uitvaartdienst is er om 10.00 uur gelegenheid voor een persoonlijke condoleance achter in de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij danken de thuiszorg, verpleging en dokters van somatiek 2 van "De Blaauwe Hoeve" voor hun goede zorgen. In plaats van kaarten De warmte van je ogenhet geluk van je lieve lach de wijsheid van je rimpels tekenenvan dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven, zorg, liefde, wijsheid en kracht, dragen we ons verdere leven, mee dag en nacht. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve vader en opa, we konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. Van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Marie Louise Zeegers Hoofdplaat, 26 december 1919 t Terneuzen, 20 november 2017 Biervliet: Antoine en Els Angelo en Bart Ingeborg en Frank Wyatt Paige Aardenburg: Jan en Katrien Wouter en Claudia Kirsten Sven Correspondentieadres: A.J. van Zeele, Driewegenweg 11, 4521 GV Biervliet De crematieplechtig vindt in besloten kring plaats. Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder en trotse oma sinds 20 oktober 2017 weduwe van Jan Joosse 24 november 1933 16 november 2017 Loet en Marianne Nathalie Kevin en Marina Noë Jan en Conny Janot en Kimberley Eloy Hans (in herinnering) en Frances Dewi en Jacku Rob Tonny en Yvonne Mario Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Hof Mondriaan voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Oude Rijksweg 18 4339BC Nieuw- en Sint Joosland De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Enige en Algemene kennisgeving. Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid is overleden in de leeftijd van 84 jaar Uit aller naam: L.J. Poortvliet ex.test. Oost-Souburg, 20 november 2017 Correspondentieadres Breeweg 23,4335 AN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 24 november van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Op zaterdag 25 november zal er voorafgaand aan de begrafenis om 11.00 uur een korte afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is het mogelijk om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer aldaar. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43