iter ichrsn Kaatje de Vos-Olree Willem Schout kijkookop ff|ensenLingn[ FAMILIEBERIC 15 Dies (D.Th.) de Klerk Dies de Klerk Katie echtgenote van Frans Johan de Vos M.J.P. de Wijze-van Oorschot Rie Als leven lijden wordt is loslaten liefde... Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma 24 januari 1931 f 18 november 2017 Frans de Vos Karin en Koen Tessa en Loic Robin en Sophie Jacqueline en Gerhard Julian Feline Zierikzee, Borrendamme 59e Correspondentieadres: Prins Clausstraat 3 6881 XB Velp De afscheidsbijeenkomst zal vrijdag 24 november om 12.30 uur gehouden worden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Vanaf 11.30 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen en informeel samenzijn. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van "Borrendamme" voor alle liefdevolle zorg en aandacht. Met veel verdriet, maar fijne herinneringen nemen wij afscheid van onze zus, schoonzus en tante Kade de Vos -Olree To en Piet Houmes-Olree Hans en Carin Caroline en Daaf en kinderen 9 Hp fjN/yeUJp uit -vaardig alexandramarkusse colofonE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 dinsdag 21 november 2017 Uw volk is mijn volk en uw God is mijn God Ruth 1:16,17 Verbijsterd en met verdriet in ons hart laten wij u weten dat geheel onverwacht aan zijn laatste reis is begonnen, onze lieve pa en opa echtgenoot van Maatje de Klerk - Slabbekoorn 5-5-2007 's-G raven polder, Kapelle, 17-8-1936 in de leeftijd van 81 jaar 18-11-2017 Tom (in liefdevolle herinnering 1994) Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres; Fam. Boonman - de Klerk, Eversdijkseweg 20, 4421 RC Eversdijk Er is gelegenheid om van onze pa en opa afscheid te nemen vrijdag 24 november van 19.00-19.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dienst van Woord en Gebed, waarin voorgaat ds. L.C.P. Deventer, wordt gehouden op zaterdag 25 november om 11.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend begeleiden we Dies naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna ontmoeten we elkaar voor een informele condoleance in de kerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor ons is geheel onverwacht van ons heengegaan onze lieve pa en opa Tom (in liefdevolle herinnering 1994) en Marijke Laura en Martijn, Pascalle Marina en Harry Jan "Herinneringen vervaagden en gedachten gleden weg" Wat is afscheid nemen het is niet meer dan een gebaar vergezeld van woorden die te allen tijde ontoereikend zijn leven is een aaneenschakeling een automatisering van momenten waarvan het laatste afscheid in een woordeloos gebaar verstomt Uit: Zonder grenzen, Nel van Oorschot Op 16 november is geheel volgens haar wens, op 95-jarige leeftijd, thuis, vredig overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi weduwe van Adriaan de Wijze sinds 1989 geboren op 16 september 1922 te Vlissingen Dankbaar denken wij terug aan wat zij in haar leven voor ons heeft betekend. Vlissingen: Robert Paul de Wijze (Rob) - in liefdevolle herinnering - John en Daphne Meijboom-de Wijze Ivan en Durby Pascual Colomer-Meijboom Noëi, Aarón Oost-Souburg: Hinne en Malou Hoekstra-Meijboom Fedde, Siem Correspondentieadres: Familie Meijboom-de Wijze St. Eustatiuslaan 3 4383 AE Vlissingen Overeenkomstig haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Met dank aan de zorgmedewerkers van WVO Zorg en mevrouw Roxanne van Vugt voor de liefdevolle aandacht en verzorging, waardoor onze moeder tot het eind in haar eigen huis kon blijven wonen. Bedankt voor de belangstelling na het overlijden van onze pa, opa en "ouwe"opa Piet en Ineke Cees en Eef Kinderen en kleinkinderen Domburg, november 2017 uitvaartverzorging www.uitvaartinzeeland.nl SLUITTUDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 66