=d 14 FAMILIEBERICHTEN O mensen ng.nl H. ten Rouwelaar Hendrik Nicolaas Jacobus Johannes ten Rouwelaar Wilhelmina Maatje Weststrate-Koets Sytze Jorritsma Door familieomstandigheden is autobedrijf vrijdag 24 november de hele dag gesloten. Henk ten Rouwelaar Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin hij er altijd voor iedereen was, is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving overleden mijn lieve zorg zame man, onze vader en trotse opa Henk Echtgenoot van Cornelia Christina ten Rouwelaar - Dooge 13 december 1957 117 november 2017 Corrie ten Rouwelaar - Dooge Henk en Loes Hendrik Bert Conny en Jeffrey Peter Daan Correspondentieadres: Volkerakstraat 23 4301XV Zierikzee De plechtige Eucharistieviering zal plaatsvinden vrijdag 24 november om 10.30 uur in de St. Willi- brorduskerk te Zierikzee, Hoge Molenstraat 86. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Zierikzee aan de Stapelshofweg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren tot 14.00 uur in het parochiecentrum van de kerk, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Vandaag is kalm en rustig ingeslapen mijn man, onze vader, opa en overgrootopa Leeuwarden, Goes, 29 maart 1932 18 november 2017 Lies Jorritsma - Meijer Annie en Rob Kristian Stephanie en Nick Ingeborg en John, Jaygo, Yelaiza, Auraylia Pascal en Cynthia Ruurd en Carin Joëlla Sytze Anke Donkerstraat 40, 4463 VW Goes Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 25 november tussen 12.00 en 13.30 uur in de Vredeskerk, Ds. W. H. van der Vegtplein 2 te Goes. Aansluitend is de dankdienst voor het leven van Sytze om 14.00 uur. Na de dankdienst vindt de crematieplechtigheid plaats in besloten kring. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij nemen afscheid van onze enthousiaste en aanstekelijke doener Sytze Jorritsma Blij dat wij deel uitmaakten van zijn vriendenkring, over rompeld door zijn snelle overlijden. Wij wensen Lies en de familie alle sterkte in deze moeilijke periode. Marie en Jaap de Haan Heieen Korstanje Saar en Jaap Oostdijk Wil en Wim Grakist Jetty en Klaas van der Woude Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14: 8b In volle vrede is, na een werkzaam en zorgzaam leven, van ons heengegaan onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 18 maart 2011 weduwe van Jan Weststra te. Kortgene, Colijnsplaat, 20 augustus 1928 19 november 2017 Nelleke en Jur Heeres-Weststrate Jeanine en Reinder, Thijmen, Jens Léonie Matthijs en Amber, Julia, Isabelle, Lauren Miep en Henk Moerenhout-Weststrate Inge en Rudie, Storm, Milou Irma en Frank, Fleur, Wouter Frank en Charlotte Dr. Maasstraat 4, kamer 121, Colijnsplaat Correspondentieadres: Huismeet 9,4327 AI< Serooskerke Moeder is thuis. Daar is gelegenheid om nog even bij haar te zijn op woensdag 22 november van 19:00 tot 19:30 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 23 november om 11:00 uur in de Nicolaaskerk, Kerkgang 2 te Kortgene. Voorafgaand aan de dienst is er van 10:30 tot 10:50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de kerk. Na de dienst is er in de Oude Kosterij, naast de kerk, gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Hierna zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Geen bloemen. Onze oprechte dank gaat uit naar het team en de vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch voor alle goede zorgen en liefdevolle begeleiding. Indien wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen en u voelt zich toch bij ons betrokken, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. dinsdag 21 november 2017 Twitter Facebook ■Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio De vader van mijn kinderen Henk, Bert en Conny en de opa van mijn kleinkinderen Hendrik en Peter is overleden op de veel te jonge leeftijd van 59 jaar Wij wensen zijn vrouw en kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Thea, Leo en Leon van Wallenburg de Vries Nieuwerkerk, 17 november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 65