üvar leden J? Cornelis Maasmans 14 FAMILIEBERICHTEN O iïlensen inq.nl Magdalena Maria Serrarens-de Block Madeleine Janna Levina Karremans - Geldof - Anja- Anja Karremans - Geldof Anja Karremans-Geldof Sytze Jorritsma Leeuwarden, 29 maart 1932 Goes, 18 november 2017 Lies Jorritsma - Meijer Annie en Rob Kristian Stephanie en Nick Ingeborg en John, Jaygo, Yelaiza, Auraylia Pascal en Cynthia Ruurd en Carin Joëlla Sytze Anke Donkerstraat 40, 4463 VW Goes Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 25 november tussen 12.00 en 13.30 uur in de Vredeskerk, Ds. W. H. van der Vegtplein 2 te Goes. Aansluitend is de dankdienst voor het leven van Sytze om 14.00 uur. Na de dankdienst vindt de crematieplechtigheid plaats in besloten kring. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan ons Pa, opa en overgroot-opa Nelis weduwnaar van Irma Schanck Ginneken en Bavel, 5 mei 1928 Oostburg, 18 november 2017 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 0T Correspondentieadres: Adriaan van Ostadestraat 4 4507 BW Schoondijke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 24 november om 11.00 uur in de Heilige Petrus Apostel kerk, Pr. Beatrixstraat 7 te Schoondijke. Aansluitend zullen wij Nelis naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Het Klinket, Sasputsestraat 14 te Schoondijke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Johannes Gerardus Serrarens MADELEINE SERRARENS-DE BLOCK Frank Bernard Theunissen Frank kijk ook op dinsdag 21 november 2017 Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw Met liefde heb je voor ons geleefd en gezorgd. Nu moeten we met veel verdriet afscheid nemen van mijn lieve Anja, onze sterke mama, en liefdevolle oma 'dijk' echtgenote van Jan Karremans Vlissingen, 19 december 1954 Walsoorden, 18 november 2017 Jan Karremans Coen en Lucinda, Juul, "Ward Hanneke en Rolf, Sofie Eva en Robbert, Raf, Soof Thijs en Stephanie Drogendijk 17, 4588 KK Walsoorden De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 24 november om 13.30 uur in de Hof te Zande Kerk, Willem de Zwijgerlaan 1 in Kloosterzande. U kunt de dienst rechtstreeks volgen op kerkdienstgemist.nl, Hulst - PG Oosthoek. Om 15.00 uur bent u welkom in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen waar we in een kort moment van samenzijn afscheid zullen nemen. Hierna is er gelegenheid tot condoleren tijdens een informeel samenzijn in de koffiekamer. 4 Lieve zus, rust zacht. Wat zullen we je missen. Kees en Kathleen Tineke en Patrick Jeanette en Alex Jan en Marjo kinderen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Anja was een fijne collega. Ze was attent en betrokken bij haar cliënten en bij haar werk. Als wijkzieken verzorgende had ze aandacht voor de cliënten en was er voor hen met een luisterend oor. Wij bewonderen haar moed en doorzettingsvermogen tijdens haar ziekte. Wij wensen Jan, haar kinderenkleinkinderen en familie veel sterkte toe met dit verlies. Collega's van wijkteam Vogelwaarde en Kloosterzande alle andere medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Vandaag is kalm en rustig ingeslapen mijn man, onze vader, opa en overgrootopa Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van onze allerliefste mama, schoonmoeder en oma weduwe van Graauw en Langendam, 16 april 1933 t Hulst, 17 november 2017 Axel: Adriënne en Paul Herman-Serrarens Jean-Louis en Katherine Marie-Paule Hulst: Franky Serrarens f Terneuzen: Carina en Niels Rasmussen-Serrarens Kim en Jasper Jens en Kris Hulst: Bart en Monique Serrarens-van Pamelen Javi Luca 17 november 2017 Correspondentieadres: van Riebeecklaan 7, 4562 AK Hulst U kunt afscheid nemen van mama in familiekamer 2 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 22 november van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 24 november om 13.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats te Hulst, aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in het uitvaartcentrum naast de begraafplaats. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Blaauwe Hofke 136 voor hun liefdevolle verzorging en begeleiding. Het heeft mama en ons goed gedaan. Adriënne, Carina en Bart Diepbedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Oma Hulst stond altijd klaar op de meest onverwachte momenten. Zorgzaam, behulpzaam en belangstellend, dit zullen we nooit vergeten! Wijnhandel Herman Axel We hebben tot ons grote verdriet mijn vader en de jongste van onze club te vroeg los moeten laten 23 april 1968 Yentle Mama en Papat 116 november 201 7 Broers en zus Zwager en Schoonzussen Neven en nichten Correspondentieadres: Familie Theunissen Philitelaan 63/49 561 7 AL Eindhoven De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 24 november om 13.00 uur in de aula van Associatie U itvaartverzorgi ng, Roode Wi Idemanweg 1 a te Wormerveer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42