Goes blameert zich in Limburg M bij VC Vlissingen 11 Binnen een tijdsbestek van acht minuten in de tweede helft gaf Goes het duel uit handen. Tussen de 6oste en 68ste minuut scoorde EHC/Heuts drie keer. „We kregen een mentaal tikje toen we op ach terstand kwamen", ervoer aan voerder Hollemans. „We hadden daar geen antwoord op. Voetbal lend konden we het niet oplos sen." De t-o ontstond na een scrim mage, waarbij een speler van de thuisploeg de lat raakte. Vervol gens werd de bal in de kluts ge blokt, maar Goes kreeg 'm niet weg. De bal belandde voor de voe ten van Ron Starmans die be heerst de t-o maakte. De tweede treffer van EHC kwam voort uit een standaardsi tuatie. „Iemand mocht weer vrij inkoppen", vertelde Hollemans vertwijfeld. De aanvoerder was zelf debet aan de 3-0. „We verde digden slecht bij dat doelpunt. Ik had de bal gewoon weg moeten schieten." In de eerste helft was er nog geen vuiltje aan de lucht voor de promovendus. EHC/Heuts raakte weliswaar de lat, maar kwam verder niet tot kansen. Toch was Hollemans niet tevre den. „Zij waren een tikkie feller en ook scherper op de inspeelpass. Het was een beetje een mentali teitskwestie. Tegen Vlissingen ga ven we vorige week tweehonderd procent. Nu niet." Het strijdplan was vergelijkbaar met het plan dat een week eerder tegen Vlissingen tot succes leidde. „We speelden met drie man ach terin, zodat we op het middenveld een mannetje meer hadden. Naar mate de eerste helft vorderde von den we steeds vaker de vrije man. De laatste pass was echter steeds niet goed. Als dat goed gaat, speel je jezelf in de wedstrijd. Het was een typisch gevalletje van net niet." Voor de tweede helft had Holle mans weinig goede woorden over. „We bleven allemaal onder de maat. Dat hadden we puur aan onszelf te wijten. We halen niet 'eventjes' drie punten op bij een ploeg uit het rechterrijtje. In deze competitie kan iedereen van ie dereen winnen." Extra zuur Vorige week was er nog euforie bij Goes, na de verdiende zege (1-2) in de derby tegen VC Vlissin gen. Door de nederlaag van Ge mert zaterdagavond bij Nuenen (2-1) had Goes gisteren de ge deelde koppositie kunnen inne men. „Dat maakt het extra zuur", aldus Hollemans. „Zeker na ons spel van vorige week tegen Vlis singen. Maar als je zo speelt, ver dien je het ook niet om bovenaan te staan." Zondag kan Goes zich revancheren tegen een medekop loper. Het nog ongeslagen OSS'20, dat laagvlieger Juliana'31 met 7-0 versloeg, komt op bezoek op sportpark Het Schenge. KARAKTERISTIEK KARAKTERISTIEK leunde achterover en kwam er snel uit. Jordi de Jonghe hield zijn ploeg op de been, maar aanvallend was Hoek weer eens onmachtig. De fysieke kracht die 's-Graven- zande had, ook voorin, daar kun nen ze bij Hoek jaloers op zijn. De ploeg draait vierkant, de ma- Het was voor rust niet slecht, het was droevig zelfde. Aanval over rechts, voorzet naar de tweede paal, waar Broos nu niet scoorde, maar de afVal- lende bal door Yuri Westhoff snoeihard werd ingeschoten. Hoek was toen al overgeschakeld op 4-4-2, met Bram Leroy als tweede spits naast Van Sprundel. In de rust bleven Vitukynas en Le roy in de kleedkamer en mochten Birgen Martens en Douwe Zeegers proberen Hoek een boost te geven. Zeegers verzuimde direct na rust de 2-1 te maken, 's-Gravenzande gere resultaten zorgen voor frus tratie, die in lichaam en hoofd gaan zitten. „Het is lekker makke lijk om nu naar de trainer te wij zen", zei Van Sprundel, wetend dat dat gaat gebeuren. „In de rust dacht ik: we moeten ons diep schamen dat we de trainers zo la ten vallen." Fabian Wilson: „De trainer verdedigt ons altijd, terwijl hij dat soms niet eens zou moeten doen. We hebben hem vandaag in de steek gelaten." gezien. In de rust heb ik nog een keer aangegeven dat ze goede cor ners en inworpen hebben. Twee minuten na rust scoren ze uit zo'n inworp. Wat sta ik nou eigenlijk te lullen, denk ik dan." Na die inworp kon doelman Joan van Belzen een kopbal nog met moeite keren, maar de rebound was een prooi voor verdediger Michiel Knops (1-1). Twee minuten later schoot rechtsback Julien Rompel- berg een vrije trap van een meter of achttien prachtig binnen (1-2). John Karelse: „Daar ging een dra matische actie van Mart de Kroo aan vooraf. Hij leverde de bal zo in op het middenveld, waar hij 'm ge woon terug moet spelen op Joan." Binnen vijf minuten was de voor sprong van Vlissingen veranderd in een achterstand. De ploeg was via Steve Schalkwijk wel dicht bij de 2-2, maar de aanvaller schoot de bal op doelman Lennart Quaden. Twintig minuten voor tijd sloeg Meerssen voor de derde keer toe. Lloyd Burgers was het eindstation van een prima aanval en schoot dia gonaal raak (1-3). Kort na het laatste fluitsignaal donderde en bliksemde het in de kleedkamer van Vlissingen, na de derde nederlaag op rij. „Zo'n voor sprong mag je niet weggeven", re ageerde Hoessein Bouzambou.En de uitbarsting van zijn trainer, wat vond de aanvoerder daarvan. „Dat vind ik niet meer dan logisch, na zo'n wedstrijd." KARAKTERISTIEK maandag 20 november 2017 Door de 2-1-verliespartij van Gemert zaterdag kon Goes gis teren gedeeld lijstaanvoerder worden in de zondag-hoofd klasse. Nummer twaalf EHC/ Heuts, dat al zeven keer op rij niet had gewonnen, bleek ech ter een te grote horde. De Lim burgers versloegen Goes met 3-0. „Als je zo speelt, verdien je het niet om bovenaan te staan", sprak Ruben Hollemans na afloop. Len Wolters Hoensbroek EHC/Heuts-Goes 3-0 (0-0). 60. Ron Starmans 1- 0, 65. Ron Starmans 2-0, 68. Imad Haddadi 3-0. Scheidsrechter: A.J.F Mid den (Heteren). Rode kaart (2x geel): Tim de Winter (Goes). Aantal toeschou wers: 150. Goes: Brian Meulmeester; Klaas van Hecke, Sherief Tawfik, Jan Paul van Hecke (79. Jop Dekker); Ruben Hollemans, Tim de Winter, Remon de Vlieger, Ray mond Wolff (70. Boy de Jonge); Ray Kroon (70. Francis Kabwe Manengela), Erwin Franse en Daniël Wissel. pleet de weg kwijt 's-Gravenzande-Hoek 2-0 (2-0). 24. Frank Broos 1-0, 45. Yuri Westhoff 2-0. Scheidsrechter: C.J.L.P. Ber- ben ('s-Gravenmoer). Gele kaart: Samet Dag en Pascal Broch (beiden 's-Graven- zande). Aantal toeschou wers: 250. Bijzonderheden: Hoek speelt vanaf de 74ste minuut met tien man na bles sure Niek van Sprundel. Hoek: Jordi de Jonghe; Fa bian Wilson, Stef de Backer, Kim van den Bergh, Zinho Chergui; Reguillo Vandepitte, Rik Impens, Titas Vitukynas (46. Birgen Martens); Bram Leroy (46. Douwe Zeegers), Niek van Sprundel en Tho mas van Renterghem (68. Marijn Wijkhuijs). - Fabian Wilson Birgen Martens, die hier duelleert met Sander Koeleman, mocht zaterdag halverwege invallen bij Hoek. foto dannyploegaert/orange pictures VC Vlissingen-Meerssen 1-3 (1-0). 24. Yves Nyemb 1-0, 48. Michiel Knops 1-1, 50. Ju lien Rompelberg 1-2, 70. Lloyd Borgers 1-3. Scheidsrechter: R.C.P. van der Werff (Drunen). Gele kaart: Yves Nyemb (VC Vlissingen) en Paul Odeker- ken (Meerssen). Aantal toe schouwers: 200. VC Vlissingen: Joan van Belzen; Renzo Roemeratoe, Jarreau Manuhuwa, Giovanni Siereveld, Milton Roemeratoe; Ibrahim Eryürük (73. Joey dos Santos Galhetos), Quincy Gooding, Mart de Kroo (70. Menancio Weeda); Steve Schalkwijk, Yves Nyemb en Hoessein Bouzambou. Dé kans op 2-2, na een uur spelen. Steve Schalkwijk schiet de bal echter rechts op Meerssen-doelman Lennart Quaden. foto lex de meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 39