OvarJails/) 22 FAMILIEBERICHTEN Rachel Isabella Mol-Noteboom Els Mol-Noteboom Els Mol-Noteboom Jansje Willy van Damme-Straijer Maria van Bloois Lena van Liere - van der Maas O fT1ens9n.inq.nl Gerard Bout - Els - Jans Marie ft; Aeternum vale Agnes Mathilda Maria Verdurmen Anjes kijk ook op maandag 20 november 2017 "Denk aan mij zoals ik was" Na een actief en sociaal betrokken leven is na een lange periode van afnemende gezondheid overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma 's-Heer Arendskerke 29 januari 1943 Borssele: 's-Heerenhoek: 's-Heer Arendskerke: 's-Heer Arendskerke t 17 november 2017 Middelburg: M.J.A. Mol Boomertje Janet en Dries Perry Paula, Senna Milan Wim en Janita Merijn, Dian Marcel en Antoinet Denise Tim, Melanie Rick, Dylan 86 Sterre Onze grote dank gaat uit naar alle medewerkers van SVRZ "Poelwijck", voor de liefdevolle verzorging. Monsterweg 150, 4454 PP Borssele. De afscheidsbijeenkomst waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op donderdag 23 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u ons daar condoleren. In plaats van bloemen kunt u vóór de afscheids bijeenkomst een gift doen in de collectebus, voor de Alzheimerstichting. Na een moeilijke tijd is overleden onze zus, schoonzus en tante Wij wensen de familie veel sterkte toe. Fam. Noteboom Bedroefd, maar dankbaar met mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze geliefde schoonzus en tante Ouddorp: J.J. Mol A.M. Mol-Wolters (in herinnering) Yerseke: S.M.J. Ruisaard-Mol M.J. Ruisaard (in herinnering) Best: M.J. Munnikhof-Mol R. Munnikhof Neven en nichten Elsje Fiederelsje Meneer Alzheimer heeft u geen geweten Om iemand alles te doen laten vergeten Kunt u niet vertrekken naar ver hier vandaan Zodat wij allen verder kunnen zonder uw bestaan En wat ik ook nog zeggen wil (Toen bleef het stil)oeps vergeten Helmus van de Keezeboer Janet, Wim en Marcel Flink was je, je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doet zo'n pijn. Na een leven vol zorg, voor alles wat haar lief was, delen wij u mee dat, moegestreden en verlangend naar het einde, zacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, oma en overgrootoma echtgenote van Pieter Job van Damme 7 januari 1932 17 november 2017 Wij zijn verdrietig om de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de mooie jaren die wij samen hebben gehad. Pieter van Damme Kees en Ruth José en Karsten Bo Petra en Klaas Klaasje Adriaan Piet-Jan Davy Samantha Wilma en Rob Mike Synthia Groenewoudswegje 18 4328 GW Burgh-Haamstede De afscheidsdienst zal donderdag 23 november om 11.00 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente, Ring 1 te Burgh-Haamstede. Voor de dienst is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh- Haamstede, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo voor de liefdevolle zorg en aandacht. Zonnemaire, 18 juli 1929 In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Johannes 14:2 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze tante en oud-tante Burgh-Haamstede, 17 november 2017 "Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Allévo Westerduin - groep 9, Burgh-Haamstede. Familie van Bloois Correspondentie-adres: Familie de Jonge Dijkstraat 31 4322 AA Scharendijke De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op D.V. donderdag 23 november om 13.30 uur in de Pelgrimskerk aan de Platboslaan 1 te Burgh-Haamstede. Van 12.30 tot 13.15 uur is er in de zaal bij de kerk gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst, omstreeks 14.30 uur zal de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de Algemene begraafplaats Vredehof aan de Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Groot is de leegte die Gerard achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Na een lang en goed leven is te midden van zijn dierbaren overleden, mijn lieve man, onze lieve pa en onze trotse opa Amsterdam, 9-4-1924 Kapelle, 18-11-2017 in de leeftijd van 93 jaar Kapelle Gerritje Bout - van Manen Kapelle Riet en Jan de Winter - Bout Wemeldinge Rob en Ivan Kattendijke Geert en Marieke Yara, Lotte, Sara Biezelingsestraat 59K 4421 BP Kapelle Onze oprechte dank gaat uit naar de dames van Buurtzorg Kapelle, dr. Schrier, dr. Bakx voor de liefdevolle begeleiding. Er is gelegenheid om van Gerard afscheid te nemen en de familie te condoleren op donderdag 23 november van 19.00 - 20.00 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Mijn hoop die is op U! Psalm 39:8b In dit vertrouwen heeft de Heere tot Zich genomen onze zorgzame moeder weduwe van Jacob van Liere 3 maart 1991 9 augustus 1940 f 19 november 2017 Jan van Liere Arjan van Noort Aad van Liere Kees van Loenhout Mart Anne Peter Elles Anne René van Liere Correspondentieadres: Kapucijnenweg 34, 4411 NC Rilland. De afscheidsdienst wordt gehouden D.V. 23 november om 11:00 uur in De Levensbron, Mansholtlaan 1 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Uitsluitend voorafgaand aan de dienst is er van 10:15 tot 10:45 uur gelegenheid tot condoleren. Enige en algemene kennisgeving Heden is overleden 6 september 1952 Hulst 113 november 2017 De familie Zandstraat 31, 4561 SB Hulst De crematieplechtigheid heeft in stilte plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22