'^y^nküBtuigiri^ JfiManibrïdfn i IBB Ina Proost - de Regt Annelies de Smet-Bossand Corrie van 't Veer - Moerdijk Koos Houmes-Jobse Rob Grootveld Jan Hilgard Delfsma Janis Gabriëlse Louis C. Versluis COLOFON Familieberichten kijkookop fn9ns9nlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 2T Wij zijn aangedaan door het plotselinge overlijden van Niels Wolthuis student aan de opleiding CIOS Goes Breda Wij herinneren Niels als een fijne, serieuze en behulpzame student. Wij wensen Niels' familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers en studenten van CIOS Goes Breda en mede namens het College van Bestuur van Scalda, Ronald Klomp, directeur CIOS Goes Breda. d~luus J(lok- J4ommeïs Wij danken iedereen voor de belangstelling, fijne brieven en kaarten die we ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma We ervaren dat deze reacties ons troost en steun geven. Jo Proost Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, 18 november 2017 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Kinderen en kleinkinderen Elly de Smidt - Versprille Kort na het overlijden van onze pa, opa en overopa, moesten wij afscheid nemen van onze ma, oma en overoma Iedereen die ons zijn medeleven hierover heeft betoond, in welke vorm dan ook, willen wij hartelijk bedanken. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, november 2017 Via deze weg willen wij iedereen bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van De vele kaartjes en andere vormen van medeleven zijn voor ons een grote steun geweest. Adri Houmes Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, november 2017 Stanny Stallaart Namens de familie Loof wil ik aan alle artsen, in het bijzonder Dr. Van de Bosch, Dr. Van Pottelierse en Dr. May en ook het verplegend personeel van afdeling B2, van Ziekenhuis de Honte in Temeuzen graag bedanken voor de goede zorg. Ook het personeel van de keuken bedankt. Hoogachtend F.G. Loof Liefde is niet wat het hoofd denkt maar wat het hart voelt. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en stoere opa Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Dank, Dank, Dank. Familie Grootveld Mijnsheerenland, november 2017 Wij danken iedereen hartelijk voor het medeleven, op welke wijze dan ook, rond het overlijden van Marianne, Marije, Jantien Remko en de kleinkinderen Koudekerke, november 2017 Voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jos willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons erg goed gedaan. Corrie Gabriëlse-Poppe Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, november 2017 20-11-2016 20-11-2017 Leo den Boeft Voor altijd met liefde in ons hart Axel, november 2017 Mariëtte, Stefan en Marnix den Boeft zaterdag 18 november 2017 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma zeggen wij u hartelijk dank. Joop Klok Paul - Shauni, Nova Rob en Joqui - Roby, Joran Philippine, november 2017 Uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden alsmede uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze lieve ma en oma Hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk Gerrie Roland, Petra, Duwayne en Robert Sluis, november 2017 Onze oprechte dank voor de ontelbare kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij ontvingen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn lieve man, onze pa, schoonvader en trotse opa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn de komende tijd. Axel Nelly Stallaart-Roelands Kaapstad Werner en Tracey, Dylan Axel Esther en Jurgen, Ruben, Colin Axel, november 2017 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de blijken van medeleven na het overlijden van Familie Versluis Colijnsplaat, november 2017 V SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63