L Els de Bruijn - Neve 26 FAMILIEBERICHTEN ÜTdt leden "N Elsa Mathilda Louise Neve "N O fTlensen inq.nl Tot ons groot verdriet is overleden onze broer, zwager en oom Ad Labrujere in de leeftijd van 78 jaar N. Bareman-Labrujere D. Bareman (in herinnering) (in herinnering) L. Lommers-Labrujere J. Lommers (in herinnering) R. Stroo-Labrujere C. Stroo E. Bresser-Labrujere T. Bresser (in herinnering) Neven en nichten Vlissingen, 16 november 2017 Ad Labrujère A.J.J. Labrujere A.J.J. Labrujere -Ad- -Els- Petrus Andreas Maria de Bruijn Jakoba Nieske van der Have Janna Suzanna Meckelina van der Linden-Brasser -Jannte - Geertruida de Wit Lieve oma kijk ook op zaterdag 18 november 2017 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve oom Onze gedachten gaan uit naar tante Sari, Marianne, Aniita en Jan en de (achter-) kleinkinderen. Jos en Dian, Joanda en John, André en Reina, Cor, Jeannette en Mare, Edwin en Marca, Miranda en Frans, Abdon, Renske en Bart, Elmer en Sarah en kinderen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega -Ad- Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 17 november 2017 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van het lid van onze vereniging Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Vlissingen, 17 november 2017 Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen.je had de wind niet mee. Met veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder echtgenote van Sas van Gent, 19-01-1943 t Terneuzen, 15-11-2017 Adrie Lucie en René Dennij Correspondentieadres: Karei Doormanstraat 12, 4587 EG Kloosterzande De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op woensdag 22 november om 11.00 uur in de H. Martinuskerk aan de Groenendijk te Kloosterzande. Aansluitend begeleiden we Els naar de R.K. begraafplaats achter de kerk. Daarna is er gelegenheid de naaste familie te condoleren in café "In den Waes" tegenover de kerk. Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve schoonzus Frans en Tinie Dentia en Fons Leo en Emmy Ria en Jo Marleen en Arnold Wies Neven en nichten Adrie, Dennij, Lucie en René, we zijn er voor jullie. Na een lang en zorgzaam leven is overleden mijn lieve zus, onze tante en oudtante Nieuwerkerk 30 april 1928 Zierikzee 14 november 2017 Maassluis: N.C.Hogervorst-van der Have Grave: W.Hogervorst I.Hogervorst-Blank Amersfoort: Sonja en Jonathan Christine, Florence Vuren: Jacqueline en Geert Philip, Laurens Correspondentieadres Past. Van den Hurkplein 50, 5361 BZ Grave De begrafenis heeft in kleine familiekring plaatsgevonden. Met verdriet in ons kart maar dankbaar dat wij kaar zo lang bij ons mockten kebben, laten wij u weten dat wij op 12 november 2017 afscheid kebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds 1985 weduwe van Lourens Karei van der Linden Je blijft altijd bij ons. Dirk Giel en Emily Karei en Leny Els en Willem Ben en Anja Anita en Ben klein- en achterkleinkinderen C orrespondent ieadres Dirk van der Linden, Pluimstraat 4,438iJTVlissingen De uitvaart heeft op verzoek van onze moeder in besloten kring plaatsgevonden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van woning i en 2 van verpleeghuis Weijevliet voor kun liejclevolle en goede zorg. Al heeft zij ons verlaten, zij laat ons niet alleen. Wat wij in haar bezaten is altijd om ons heen. Omringd door allen die haar lief waren is plotseling in volle overgave overgegaan naar Gods rijk, onze onvergetelijke moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Willem de Waard in de leeftijd van 89 jaar. Nelly en Bram van Stee-de Waard Lenie en Gerard Bal-de Waard Wilma en Toon Meijvogel-de Waard Klein- en achterkleinkinderen. 16 november 2017 Damstraat 57A 4401 AC Yerseke De afscheidsdienst, geleid door ds. T. Deelstra, wordt dinsdag 21 november om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde Kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Vooraf is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot condo leren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Lepel", Lepelstraat 7a gelegenheid tot samenzijn. Nooit meer hier maar voor altijd bij ons Het is onmogelijk iemand te vergeten die ons zoveel moois gaf om te herinneren. We danken je voor wie je was en wat je in ons hart achterlaat. Trudie René Dijkstra-van Stee Floyd Kelly Vera Jahir Johnny van Stee Jimmy Meijvogel Marlyn Egbert de Bakker-Meijvogel Andy Meijvogel Aniek Huijbrechts

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62