Exclusieve voorpremière Krantenbezorgers gezocht All Inclusive Sauerland Krantenbezorgen.nl c40r (Jjmsical (yiMstmm iA w. 7 Eén groot muzikaal en kleurrijk spektakel dat families uit alle generaties met elkaar verbindt! Ga mee op avontuur in een kleurrijke wereld vol muziek Alleen via uw krant al te zien op zondag 26 november v In meer dan 80 bioscopen, dus ook bij u in de buurt uw fiscActfol Ga snel naar pzc.nl/premiere f Boek vóór 24 november op Kras.nl/LR73611 Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimum leeftijd 15/18 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) Meer informatie en aanmelden: KCN17 The Bach Choir Orchestra of the Netherlands onder leiding van Pieter Jan Leusink Speciaal voor u als lezer: nu tijdelijk 40,- met cadeaucode KCN17 fÜVfa odM Ga naar pzc.nl/klassiek Exclusieve lezersreis Gratis bus en trein met de Sauerlandkaart Kom onbezorgd genieten in het veelzijdige Sauerland. Een mooie wandeling door het winterse landschap of een bezoek aan pittoreske dorpjes met authentieke vakwerkhuizen. Het kan allemaal! Bent u een skiliefhebber? U rijdt binnen 30 minuten naar Winterberg. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR73611 Inbegrepen: verblijf in Haus Keuthen, dagelijks ontbijtbuffet, lunchpakket, dinerbuffet, diverse drankjes (tussen 18.00 en 21.00 uur) en Sauerlandkaart (gratis met bus en trein). Vertrek: van 14 november 2017 t/m 31 oktober 2018. Niet inbegrepen: zie onze website. 3 dagen 4 dagen 5 dagen Meerdere reisduren mogelijk. Lezersprijs v.a. 89,- v.a. 119,- v.a. 155,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 24 november 2017. Ga naar Kras.nl/LR73611 of bel 088-0885 886 (lokaal tarief) o.v.v. reisnummer LR73611 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 persoon excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds. met cadeaucode: "Prijzen zijn exclusief 6,- transactiekosten. Concertgebouw 5,- toeslag, infclusfef consumpties en gereserveerde plaats. Geniet in de decembermaand van een onvergetelijk kerstconcert waarvoor dirigent Pieter Jan Leusink een bijzonder en gevarieerd programma samenstelde. Classical Christmas met bijzondere composities van Bach, Handel en Vivaldi! Van spectaculair tot verstild, van gepassioneerd tot teder: Het koor laat de kerstklassiekers hemels klinken in de prachtige historische kerken en Het Concertgebouw Amsterdam. Met solistische bijdragen van de sopranen Olga Zinovieva en Eva Schuurman en tenor Martinus Leusink weten deze musici de ware kerstgedachte aan u over te brenqen. Puur, warm en sfeervol in de weken voor kerst! IS 3-15 dagen nü vanaf Ontbijtbuffet Lunchpakket Dinerbuffet Diverse drankjes Gratis parkeren Echte Deutsche Gemütlichkeit vindt u in het sfeervolle Haus Keuthen. Het hotel is gevestigd in een vakwerkhuis in het gezellige dorpje Ellering- hausen. De omgeving leent zich uitstekend voor een mooie wandel- of fietstocht. Daarnaast liggen er diverse leuke steden op enkele minuten rijden. Het hotel heeft een klassiek Duitse inrichting en comfortabele kamers. U verblijft op basis van All Inclusive en parkeren is gratis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 60