Knipperdeknipperrelatie Ode aan de liefde rULTUUR 25 - Ms? Dirk Zeelenberg ■r;m besloot ze aan de hand van de foto's die ze uit haar slechtste periode had, het boek te schrijven. Niets laat ze onbesproken, ze is zelfs openhartig over de gigantische parasieten in haar darmen. Haar ver haal op papier zetten, werkte helend - het lukte steeds beter om haar hersenen weer 'normaal' te laten functioneren. „Zo kan ik het ook beter afslui ten. Eerlijk gezegd wil ik mijn verhaal nooit meer teruglezen", zegt Yolanda. „Ook voor mijn kinde ren is het confronterend. Gigi zei: 'Ik heb het van dichtbij meegemaakt, mam. Dat was genoeg.'" Believe Me ligt nu in de winkels. Huilen Tijdens haar ziekte maakten haar dochters Gigi en Bella, en zoon Anwar, hun eerste stappen in de modellenwereld. „Ik ben er niet voor hen geweest op die manier waarop ik er had willen zijn. Ze had den me aan de telefoon, en ik was natuurlijk nog steeds hun moeder en hun roadmanager, maar op afstand. Ik heb huilend naar een livestream geke ken van een modeshow van Tom Ford waarin ze meeliepen, twee straten verderop. Ik was zo ziek, ik kon het niet opbrengen om uit bed te ko men", vertelt Yolanda. In het boek staan foto's van de moeder met haar kinderen in een zie kenhuisbed, foto's van hoe zij, Bella en Anwar behandelingen krijgen. „Nu het beter gaat, kan ik met ze mee op reis. Pas ben ik tien dagen met Gigi en Bella op pad geweest. De New York Fa shion Week, daarna naar shows in Londen en Milaan - ze vonden het heerlijk. Het gaat niet om altijd mee te gaan, dat kan ik fysiek niet." De oude Yolanda zal ze nooit meer worden. Wil ze nooit meer worden, ook, hoe aanlokke lijk een zorgeloos leven vol glitter en glamour ook klinkt. „Ik ben zoveel dankbaarder voor mijn leven. Dankbaar voor mijn kinderen, dankbaar dat ik elke morgen wakker word. Ik ben een totaal ander mens. Ik vind andere din gen belangrijk, nu. Mijn gezondheid staat op nummer één, daar laat ik veel voor. Ik doe er al les aan - een dieet dat ik op een religieuze ma nier volg, behandelingen vijf dagen per week - om te zorgen dat ik in remissie blijf. Dat gebeurt er als je de dood in de ogen hebt gekeken." Het licht staat weer op groen in de knipperlichtrelatie tussen Justin Bieber (23) en Selena Gomez (25). Een overzichtje van hun onstuimige liefdesleven. Februari 2011 November 2015 Augustus 2016 Mei 2016 Gisteren September 2014 Maart 2013 Maart 2015 Ga naar pzc.nl/ode bol.com* zaterdag 18 november 2017 PC mm J Yolanda met haar dochters Bella (links) en Gigi. In moeilijke tijden ging ze door voor haar kinderen, foto photo news Het glamourleven van The Real Housewives of Beverly Hills heeft ze door haar ziekte vaarwel gezegd, fotogetty •O Cv Justin Bieber en Selena Gomez verschijnen voor het eerst op de rode loper van Vanity Fair Oscars Party. Bieber en Gomez worden gespot in een hotelbar in Beverly Hills. Hij zingt de ever green My Girl voor haar. Getui gen leggen het tafereel vast en sociale media ontploffen. Bieber dreigt zijn lnstagram-ac- count offline te halen na kritiek op zijn relatie met model Sofia Richie. Gomez voorziet het bericht van vi lein commentaar. „Als je de kritiek niet kan hebben, plaats dan geen foto's van je vriendinnetje...LOL." Gomez treedt op, spot ergens in het publiek een spandoek met de tekst 'Alsjeblieft trouw met Justin!'. De zangeres pakt het af, maakt er een prop van en smijt het weg. De video gaat viraal. Bieber en Gomez zoenen en het tafereel is vastgelegd op de gevoelige plaat. Buiten landse media koppen spottend met: 'De eerste kus...' Bieber moet zich bij de rechter verantwoorden voor een aan val op een paparazzifotograaf. Tussen de bedrijven door teke nen enkele verslaggevers bui ten de zin: „Ja, we zijn weer bij elkaar" op. De reünie is van korte duur. Gomez vertelt in november dat haar single, The Heart Wants What It Wants, over haar ex-lover gaat. Het is - voor het eerst - officieel over en uit. Gomez biecht bij de The Late Show with David Letter man op dat ze 'happy single' is. Gomez heeft een ander, de Duitse dj Zed. De romance duurt een maand of vier. Bieber wordt in de tussentijd gelinkt aan vrouwelijke sterren als Kourtney Kardashian, Kendall Jenner en Jayde Pierce. WOUW- ahiiemaa* Ontroerende, hilarische en herkenbare verhalen over geluk in de liefde m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 25