DELTA Netwerkgroep (DNWG) staat voor verduurzaming van energie in Zeeland. Dat doen we samen met bedrijven, industrie, gemeenten en particulieren. Meer weten? www.DNWG.nl/vacatures Help jij mee om de energietronsitie in Zeeland concreet te maken en beschik jij over de juiste energie en ambitie? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Senior Consultant Energietransitie Engineer (Energietransitie) Consultant Duurzame Gebiedsontwikkeling Projectmanager Juridisch Medewerker Proces Specialist Adviseur Economische Regulering Werkvo o rb er ei der Coördinator Werkvoorbereiding DNWG is specialist in aanleg, onderhoud en beheer van netten en installaties op het gebied van elektriciteit, gas en drinkwater. Daarnaast levert DNWG diensten op het gebied van meettechniek. Veiligheid en vakmanschap staan hoog in het vaandel. Wil je meer weten overwerken bij DNWG? Kijk dan op www.DNWG.nl/werkenbij. Solliciteer! Passen jouw kwaliteiten in één van deze profielen? Stuur voor 2 december 2017 jouw motivatie en CV naar vacatures@DNWG.nl onder vermelding van de functietitel. In deze functie ben jij de verbindertussen techniek en externe stakeholders om de Zeeuwse duurzaamheidsdoelstellingen te realiseren. Met jouw expertise op het gebied van (elektro)techniek, vertaal je de klantvraag naar technische oplossingen. Als verbinder met een technisch hart zorg jij voor een regionaal energieplan in samenwerking met o.a. gemeenten, Provincie Zeeland en industrie. Vragen? Neem contact op met Roger Brouwers, Manager Accountmanagement via 06 53 97 84 46. Met jouw inzicht en drive breng je elk technisch project tot een goed einde en zorg je zo voor tevreden klanten. Vragen? Neem contact op met Sahin Kaya, Manager Projectbureau via 06 10 05 98 56. Met jouw kennis van ruimtelijke ordening en omgevingsrecht zijn onze netten in veilige handen. Vragen? Neem contact op met Jeroen de Bree, Teamleider Grondzaken en Vergunningen via 06 13 90 68 76. In deze functie speel je een cruciale rol bij het initiëren en implementeren van verbeteringen van onze bedrijfsprocessen waarbij de klant centraal staat. Vragen? Neemt contact op met Arend Goeseije, Teammanager Aansluitingen via 06 54 37 30 83. Jij draagt met kennis van regulering en achterliggende wiskundige modellen bij aan onze continuïteit. Vragen? Neem contact op met Christian Jobse, Senior Adviseur Economische Regulering via 06 53 58 24 99. Jij bent bedenker en ontwerper van de beste oplossingen voor onze klanten op het gebied van gas- en drinkwaternetten. Als Coördinator Werkvoorbereiding stuur je op een duidelijke en sociale manier een team aan van technisch specialisten, zodat zij als team én individueel kunnen uitblinken in wat zij doen. Vragen? Neem contact op met Najib Akajdah, Manager Werkvoorbereiding via 06 10 92 18 15. netwerkgroep

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 12