ÜvarJaden M Adriaan van Dalen Rinus Fierloos Marina Pieternella Schuit - van Dienst O fHensen.inq.nl FAMILIEBERICHTEN 13 Simon van den Boomgaard dinsdag 14 november 2017 Wim Aldenhoven Met heel veel verdriet nemen wij onverwacht afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Hij is 67 jaar geworden. Wat zullen wij je missen... Jan, in liefdevolle herinnering Corrie Ina Jan, in liefdevolle herinnering Lenie en Kees Adrie en Bert Nellie Chris, in liefdevolle herinnering Arie en Tiny Neven en nichten Goes, 9 november 2017 De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 17 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Ligusterstraat 17, 4431 ED 's Gravenpolder -Ad- Riet Riet Schuit-van Dienst Riet Schuit - van Dienst kijk ook op We staan niet altijd stil bij het woord 'samen maar het is een groot gemis als "samen' uit je leven is. Vijf maanden na het verlies van zijn lieve Nelly, is na een kort en heftig ziekbed overleden onze vader, opa en overopa weduwnaar van Nelly Aldenhoven-Pas Breda, 9 februari 1935 Middelburg, 7 november 2017 Familie Aldenhoven Correspondentieadres: Biesbosstraat 42 4335 VP Middelburg Zoals Wim zelf heeft gewild, heeft het afscheid in besloten kring plaatsgevonden. Het afscheid is definitief, de herinneringen onuitwisbaar Leo Niemantsverdriet We gaan je missen op Dishoek Jean Paul Danielle Ester Robèr Robert Joanna en kinderen Afscheid nemen is met zachte handen dicht doen wat voorbij is en verpakken in de goede gedachten ter herinnering. Een markante man is van ons heengegaan. Wij moeten afscheid nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader in de leeftijd van 95 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: C. van Dalen-van Belzen Oost-Souburg: Addie en Rinus Meliefste-van Dalen Middelburg: Wim en Liesbeth van Dalen-Houndsmaerk klein- en achterkleinkinderen Goes, 11 november 2017 Correspondentieadres: Familie van Dalen Tappershofstraat 10 4337 VL Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Thuis zijn tot je naar HUIS mocht, dat was wat je graag wilde. Door alle goede zorg rondom je was dat ook mogelijk. Steeds verder raakten we je kwijt. Je had geen herinnering meer aan een vorig bezoek, er was alleen nog het moment. Onverwacht, ja echt onverwacht, ben je in stilte naar HUIS gegaan. Verdrietig en nog niet beseffend wat ons is overkomen delen wij u mee dat plotseling van ons is heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader, opa, ouwe opa en opa tuin. sinds 1 februari 2013 weduwnaar van Will de Rooij Hoedekenskerke, 22 september 1931 Hoedekenskerke, f 12 november 2017 Rudie en Yvonne Fierloos - Deurloo Bianca en Nico, Jaydenn Maikel en Beppy, Max, Finn Karin en Dennis Linda en Piet van Wingen - Fierloos Peter en Fien, Rens, Niek, Bas, Daan Inge en Pieter, Sophie, Thijs John en Bianca Mark en Nadine Bijzonder dank aan dr. Kronenberg en de medewerkers van Buurtzorg en Buurtdiensten die een pareltje waren in zijn kleiner wordende wereld en het mogelijk hebben gemaakt om thuis te blijven tot het laatste moment zoals hij altijd heeft gewild. Correspondentieadres: Fam R. Fierloos Kerkstraat 8, 4433 AT Hoedekenskerke. De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op donderdag 16 november om 10.30 uur in de Kerk "De Ark" Kerkstraat 32 te Hoedekenskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis willen we u ontmoeten in "De Buffer", Waardweg 4 te Hoedekenskerke. Wees gerust ga gerust het is goed... Op zondag 12 november 2017 is in ons midden overleden onze lieve mama en oma sinds 2 februari 2001 weduwe van Tonnie Marinus Schuit in de leeftijd van 87 jaar. Tanita Rob en Willy Berend, Wouter Papeweg 76,4471 BH Wolphaartsdijk Riet is thuis. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 17 november om 13:30 uur in De Brug, Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal omstreeks 15:00 uur de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er in De Brug gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Je bent welkom. Zondag 12-11-2017 is overleden op 87 jarige leeftijd, onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie van Dixhoorn-van Dienst (in herinnering) Cor van Dixhoorn en Izaak Koole beide in herinnering Annie de Blaeij-van Dienst (in herinnering Levien de Blaeij (in herrinnering Adrie Jumelet-van Dienst (in herinnering Wolfert Jumelet en Chris Wisse (beide in herinnering Kees van Dienst (in herinnering Francien van Dienst-Ta venier Nelleke Verboom-van Dienst Joop Verboom Neven en Nichten Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus, tante en oudtante Wolphaartsdijk: Adrie Schuit (in herinnering Jo Schuit - van Noort (in herinnering Rinus Schuit (in herinnering Adrie Schuit-van der Vliet Kapelle: Marianne van Strien-Schuit Bram van Strien Neven en nichten Wolphaartsdijk, 12 november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 64