O Oi/arJailari 14 FAMILIEBERICHTEN Wim Janssen David Willem Scheele O Mensen inq.nl Frans Hamelink Frans Hamelink Frans Hamelink Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega en vriend Wim was niet alleen door zijn ervaring een kundig collega, maar ook een vriend die altijd bereid was iedereen met raad en daad terzijde te staan. De herinnering aan de prettige samenwerking en vriendschap zal in onze gedachten blijven voortleven. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar zijn vrouw en dochter, naaste familieleden en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Management en medewerkers Cargill, Sas van Gent en Bergen op Zoom Finance business teams Cargill, Mechelen, Belgium European sites Lubertus Antonie de Graaf Berto Losser, 26-12-1945 Goes, 11-11-2017 Ds. L. A. de Graaf Jochen Luijbregts Nog geheel onverwacht, overleed op 6 november 2017, op 93-jarige leeftijd, onze moeder mevrouw Pieternella Maria Bodderij weduwe van de heer Izaak August Pieter de Jonge Volgens moeders wens, is ze teraardebesteld in besloten kring te Breskens, op 10 november 2017. Moeder, Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven. Rust zacht. Aan allen bedankt voor de jarenlange steun en zorg aan moeder, thuis en in de Hooge Platen. Een speciaal woord van dank aan Bram en Marie Louise, Corrie, Alexander, Cissy, alsook aan alle wijkverpleegkundigen en het personeel van de Hooge Platen. Condoleren kan op www.denachtzon.nl kijk ook op dinsdag 14 november 2017 Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Rustig weggegleden uit het leven mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa echtgenoot van Suzan Jansen Axel, 22-6-1953 Zaamslagveer, 11-11 -201 7 Suzan Hamelink-Jansen Alice '2f Marcha en Werner Nelleke en Heino Rafaël Manuël joli '2' Veer 31 4543 NJ Zaamslag De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 16 november om 13.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren. Aansluitend aan het condoleren zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat in Zaamslag. Woensdag 15 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid afscheid van Frans te nemen in de familiekamer van het uitvaartcentrum. - Kom zoals je bent - Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinneringen aan de goede dagen. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, onze lieve broer, schoonbroer en oom Ma Hamelink Addy en Joop Toos en Gijs Sariena en Cor Marja en Ronny Ad en Annelies neven en nichten Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze altijd behulpzame buurman Wij wensen Suzan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. De Buurtjes van 't Veer "Ga met God, Hij zal met je zijn" Na een actief en dienend leven in kerk en samenleving is mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa overleden echtgenoot van Lies Elshout We zijn dankbaar voor alle mooie momenten en herinneringen. Lies Bart en Kiak, Bertus Nikita Marc en Leonie, Sari, Rosa, Gijs De dankdienst voor zijn leven is vrijdag 17 november om 13:00 in de Vredeskerk, Ds. W.H. van der Vegtplein 2 in Goes. Voorafgaand is er tussen 11:15 en 12:30 gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: familie De Graaf Postbus 12, 4430 AA 's-Gravenpolder "Goed gedaan, goede en trouwe dienaar, over weinig bent u getrouw geweest, over veel zal ik u aanstellen; ga in, in de vreugde van uw heer Matth. 25:21 Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Als dovenpastor heeft hij het dovenpastoraat in het zuiden van Nederland met al zijn krachten en met heel zijn hart gediend. Ook na zijn emeritaat is hij nog vele malen voorgegaan in dovendiensten. Wij bidden zijn vrouw, familie en vrienden de vertroosting van de Here God toe. Namens de Interkerkelijke Commissie voor het Dovenpastoraat in Zeeland, Hannie Joziasse, voorzitter Johan van Gilst, secretaris Goes, 11 november 2017 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze geliefde vriend, darter en bestuurder Wij wensen Linda, familie en vrienden heel veel kracht en sterkte toe. Bestuur en leden RCT Darts Terneuzen Bestuur en leden Zeeuwse Darts Federatie Verdrietig maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Janna Catlina Dees Retranchement, 10 augustus 1935 Oostburg: Hoogerheide: Oostburg, 10 november 2017 J.C. Scheele-Dees Jan Marianne Scheele-van Beest Elzeline, Bart Sas van Gent: Anja Scheele Emiel Niessen Sonja, Dylana Erik Naomi Martine Eli, Bram 's-Gravenpolder: Wim Carla Scheele-Murre Joël Priscilla Eline Jesse Michael Arnemuiden: Corien Adrie Pleijte-Scheele Matthias Kapelle: Marleen Scheele Roel Mallekote Thijs, Sam, Arjan, Heidi Oostburg: Frank Corine Scheele-Lorier Pauline, Marnix, Julia 't Schuttebocht 15, 4501 AA Oostburg De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 17 november om 14.00 uur in de kerk aan de Molenberg 3 te Oostburg. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats te Oostburg. Voorafgaand bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren van 13.15 tot 13.50 uur in voornoemde kerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42