ÜvarJailen J? 4 J? 'ieye s V V 22 FAMILIEBERICHTEN LITI E Cécile Scheerders-Staal Cécile Scheerders-Staal O fflensen.inq.nl maandag 13 november 2017 Martha van Waesberghe-de Smet Abraham Naeije - Bram - Abraham Naeije Bram Naeije Leo Niemantsverdriet Leo Niemantsverdriet Leo Niemantsverdriet Cédric, Amélie, Mathis Leo Niemantsverdriet Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante, Cécile, we zullen je nooit vergeten. Rust zacht. We wensen Karei, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe voor nu en de komende tijd. Familie Scheerders, Familie Staal, Neven en nichten. Corry Priem - de Winter kijk ook op Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve ma en oma weduwe van Alouisius Pharaildus van Waesberghe Zij overleed in de leeftijd van 100 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 4 november 2017 Correspondentieadres: Uitvaartcentrum DELA, Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst We hebben op 11 november in besloten kring afscheid van haar genomen in het crematorium te Terneuzen. Hij is een schild voor allen die bij Hem schuilen. Psalm 18:31b Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen Zijn kind, mijn lieve man, onze vader, opa en opa-opa echtgenoot van Margaretha Bakker Axel, 29 maart 1934 f Axel, 10 november 2017 Gretha Naeije-Bakker Addy en Rini Kers-Naeije Marleen en Tijl - Mauk Annemieke en Henkjan Martijn en Noëlla - Ravi, Nova Marian en Leen Kers-Naeije Michael Xander Stephanie Kees en Fiona Naeije-van Tatenhove Stefan Kayla Wilhelminastraat 100 4571 JN Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 november om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 21 te Axel. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.15 -13.50 gelegenheid de familie te condoleren. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Onze dank gaat uit naar Huisartsencentrum Axel, team 'Kasteel' van team ZorgThuis en naar de nachtzorg van Priva Zorg voor alle goede zorgen en aandacht. Verdrietig en dankbaar voor wat hij heeft betekend. Nemen wij afscheid van onze zwager en oom. Axel: Truus en Adrie Vlissingen: Ria en Wim Terneuzen: Piet en Marleen Axel: Fré en Alien Neven en nichten Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze oud-directeur We zijn hem dankbaar voor al het goede werk dat hij lange tijd in het belang van het bedrijf heeft gedaan, en zullen zijn vriendschap en belangstelling erg missen. Namens alle medewerkers van wlogistics Geen angst voor wat er komen gaat, maar angst voor wat hij achter laat. Groot was zijn liefde groot het verdriet mooi de herinneringen die hij achterliet 10 juli 1957 1 10 november 2017 Cora Mervin Jessica Jayden, Ryan Jorn Milainshenie Yanick Jorn G. Eline Mae, Uma Maaike Erik Jade Nienke Richard Damian Correspondentieadres: Hellenburg 3 4385 EN Vlissingen De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. U kunt ons condoleren op dinsdag 14 november van 15.00 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Wij willen huisarts dr. Van Gent en de medewerkers van Zorgstroom bedanken voor de goede verzorging en begeleiding tijdens het ziek zijn Leo. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Leo was werkzaam bij de Dienst Regionale Recherche. Wij verliezen in hem een gedreven en toegewijde collega. Onze gedachten gaan uit naar Cora, de kinderen en naaste familie. Wij wensen hen de komende tijd veel sterkte om dit gevoelige verlies te dragen. De politiechef Zeeland-West-Brabant J.C.J. Ekelmans Met bewondering en respect hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze naaste collega We wensen Cora en de kinderen heel veel sterkte. Collega's van de afdeling O&T, Dienst Regionale Recherche van de Politie-eenheid Zeeland-West-Brabant Loslaten van een lief leven terugkijken in verwondering je bent nog zo dichtbij. nog dringt het niet tot ons door afscheid, moeten loslaten Heel rustig is van ons heengegaan onze onvergetelijke en lieve echtgenote, moeder en oma Hontenisse, 23 oktober 1940 t Hulst, 4 november 2017 Hulst: Karei Scheerders Tilburg: Christine en Michael, Féline, Bas, Veerle Hulst: Maarten en Nathalie, Nicolaas Beetsstraat 24 4561 ND Hulst. De uitvaartdienst in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", gevolgd met de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst heeft op vrijdag 10 november j.l. in besloten kring plaatsgevonden. Vanaf het begin erbij, trots dat je was. De MOOIe herinneringen koesteren ons verdriet. We danken voor wie je was en watje in ons achterliet. Met MOOIe en trotse laatste groet, MOOI Parfumerie Vlissingen Jorn Niemantsverdriet Milainshenie Cristina Jetty Hendrikse Janet Rijnberg Vera Dijkstra Bedroefd geven wij u kennis dat in Dronten is overleden onze zus, schoonzus en tante Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie de Winter Familie Priem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22