kleintjesmarkt (^Jmsical h its//nas (J) reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Word jij de Beste Werkgever van 2017-2018? Vanaf Genieten aan de Costa del Sol IS tui kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Onroerend Goed Familie Relatie Regiodating Vrouw zoekt Man OG t.k gevraagd Wilt u uw woning verkopen? Kleine letters Groot bereik Winterzon in Spanje 8-daagse vliegreis €80,- KCN17 Ga naar pzc.nl/klassiek Groot bereik? Costa del Sol Brede zandstranden, gezellige barretjes, legio watersporten en vele prachtige golfbanen typeren deze Spaanse kustlijn. Kleine schilderachtige dorpjes naast grote steden als Granada, Sevilla, Córdoba en Malaga. Stuk voor stuk interessant en elk met een eigen karakter. De badplaatsen Fuengirola, Marbella en Torremolinos zijn al jaren populair bij overwinteraars. Een gezellige haven, langgerekte boulevard met cafés, restaurants en winkels. Genoeg te zien en te beleven aan de Spaanse Costa! Flaneren in Mijas Shoppen in Malaga De Nederlandse reisleiding neemt je mee op stap. In het schilderachtige Mijas kun je flaneren over het gloednieuwe kustpad en de Moorse toren bezoeken. En je gaat naar Malaga, waar je in het nieuwe havengebied Muelle Uno heerlijk kunt shoppen. Hotel Lago Rojo Je verblijft in een ruime junior suite met koelkast, Nederlandse tv en balkon. Er is een restaurant, lounge en zwembad. Op het dakterras, met jacuzzi, bar en ligbedden, kun je lekker loungen en genieten van een prachtig panorama uitzicht. Ook kun je er darten, tafel tennissen en (tegen betaling) biljarten. En drie keer per week geniet je ervan live muziek! Een zonnige strandwandeling, flaneren over de boulevard, winkelen, of genieten van een Spaans wijntje met een tapa aan de haven. Dat is winter aan de Costa del Sol! De temperaturen zijn hier bijzonder aangenaam. Naast zon, zee en strand biedt deze Andalusische Costa tevens een verrassend en afwisselend achterland. Inclusief: TUI fly retourvlucht Amsterdam - Malaga Luchthavenbelasting en brandstofheffing Transfer luchthaven - accommodatie en v.v. 7 overnachtingen in hotel Lago Rojo 7 x ontbijt, lunch dinerbuffet Glas water en wijn tijdens de maaltijden Nederlandstalige reisleiding Vi dag excursie Malaga (per bus met Nederlandstalige reisleiding) Zi dag excursie Mijas (per bus met Nederlandstalige reisleiding) Nu vanaf: €399,-p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Vertrek maandag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag. De vanaf prijs is beperkt beschikbaar op een aantal data. De actuele prijzen per vertrekdatum, andere reisduren en vertrek vanaf Eindhoven of Rotterdam vind je in het Reiskatern. Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken ga je naar de website reiskatern.nl. Je kunt ook bellen met TUI tel.: 088-0885885 (lokaal tarief) of langs gaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. 50+ winterzon-pakker Costa del Sol - Hotel Lago Rojo. Op deze reis zijn SGR- en ANVR voorwaarden van toepassing. Meer informatie en boeken: Ga voor Hotel Lago Rojo naar onze website reiskatern.nl/pzc/TUI1742 of bel met TUI 088-0885885 (lokaal tarief) of ga langs bij een TUI winkel U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 1A.00uur, 2 werkdagen voor plaat sing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 1A.00uur, 3 werkdagen voor plaat sing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: Persgroep Nederland - Rubrieken Postbus 90 5680 AB Best Kent u eenzaamheid en bent u het alleen zijn beu? Wedu we zoekt lief MAATJE leef tijd onbelangrijk waar ik za kelijk en privé iets mee kan opbouwen. Br. ond. nr. WM28922burov.d. blad. Ik koop sinds 1971 direct woningen en appartementen aan, ongeacht waar gelegen in Zeeuws Vlaanderen, Walcheren, Tholen en Noord- en Zuid Beveland. Als geboren en getogen Zeeuw met bijna 50 jaar ervaring in het aankopen van woningen kunt u van mij 100% verkoopzekerheid krijgen, een hoge nettoprijs, geen rompslomp en tevens bespaart u makelaarskosten. De opleveringsdatum kunt u zelf bepalen. Eventueel achterstallig onderhoud is geen enkel bezwaar. Heeft u verkoopplannen? www.delooffmakelaardij.nl 0118-628834 of 0115-823897 Wij kopen uw woning. Bel voor vrijblijvend aanbod. FVZ Vastgoed.nl 0627082665 adverteren onder een rubriek Vertrek: november 2017 t/m mei 2018 Uitstekend 4-sterren hotel Inclusief 2 uitstapjes Volpension Ook vertrek van Rotterdam en Eindhoven Meld je nu aan voor de gratis scan op beste-werkgevers.nl! "Prijzen zijn exclüsfëf met cadeaucode: nsactjekosten. Concertgebouw 5,- toeslag, inclusief consumpties en gereserveerde plaats. The Bach Choir Orchestra of the Netherlands o.l.v. Pieter Jan Leusink Speciaal voor u als lezer nu tijdelijk 40,- met cadeaucode KCN17 adverteren onder een rubriek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14