ét 26 FAMILIEBERICHTEN Jeanine Sondag - van der Linden Jan van Ast VI DiiiikbeluijJing Jo Vermoet-Oosterhout Marie Luteijn-van Cruijningen 2 O fïlensen inq.nl Daniël Georges Frans Comette Onze lieve moeder en oma is van ons heen gegaan. Her verdriet is getroost met een glimlach. Het is goed zo. sinds 18 februari 2010 weduwe van Henk Sondag 22 februari 1926 Vlissingen t 9 november 2017 Vlissingen Ton Niek, Steve Amsterdam Ruud en André Bart-Jan, Evelien, Jeroen Correspondentieadres: Kenau Hasselaarstraat 123 4382 AH Vlissingen Jeanine is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden donderdag 16 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crema torium. Indien u geen rouwbrief heef ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sterk van geest, soepel van handen. Zorgzaam en vol kracht tegelijk! Wat je ogen ook zagen, maakten je handen. Je leven is nu over, de gedachte aan jou en de kunst die je achter liet zal altijd blijven leven. Zierikzee, 9 december 1931 Goes, 8 november 2017 Goes: G.E.M. van Ast-Glerum Papendrecht: Marianne Dings-van Ast Glenn Dings Linda en Jeffrey Jakobsen-Thieme, in dierbare herinnering Kristel Thieme Amsterdam: Christo van Ast Aline Prenger Correspondentieadres: Beukenstraat 190, K-1004, 4462 CB Goes De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 15 november om 13.30 uur in de aula van rouwcentrum De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd rouwcentrum. Bedroefd, verslagen, onbegrijpelijk... en toch ook weer niet moeten we afscheid nemen van weduwnaar van Patricia Magdalena George Comette-Herrewegh Hij is geboren op 29 mei 1962 en van ons heengegaan op 8 november 2017. Dank aan allen die getracht hebben om zijn verdriet en gemis van zijn geliefde Patricia te helpen verwerken. We hopen dat hij rust en liefde vindt bij zijn allerliefste Loelie. De familie Correspondentieadres: 's-Gravenstraat 140, 4567 AM Clinge U kunt afscheid nemen van Daniël in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 13 november van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 14 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een moeizaam laatste levensjaar is van ons heengegaan onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Anna Maria de Groote Provoost Anna weduwe van Jacobus de Groote Biervliet 2 april 1920 Oost-Souburg 9 november 2017 Jack en Mattie de Groote Dianne en Franqois, Fenne, Inde Marc en Miriam, Sem, Sebas Michel en Jolien Wij willen het verplegend en verzorgend personeel van WVO zorg bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres I.G. J. Van den Boschstraat 24 4475 AL Wilhelminadorp Dinsdag 14 november van 19.00 uur tot 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen en de familie persoonlijk te condoleren in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovlaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, november 2017 Peter van der Sneppen Uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de begrafenis van onze vader, grootvader en overgrootvader Hubert Verstraete Hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Kinderen, Kleinkinderen en achterkleinkinderen Eede, November 2017 Eddy van der Hooft Wij willen U van harte bedanken voor uw aanwezigheid en medeleven rond het overlijden van onze moeder, oma en"super-oma" Namens de familie, David, Izaak, Pieter en Ellie Luteijn. kijk ook op zaterdag 11 november 2017 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom zeggen wij u hartelijk dank. Familie van der Sneppen Terneuzen, november 2017 Groot was en is het verdriet nog steeds toen we zo on verwachts afscheid moesten nemen van mijn lieve man, onze pa, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Groot was ook het meeleven dat we mochten ondervinden tijdens de uitvaartdienst en bij de begrafenis. Het deed ons zo goed om te merken dat Eddy niet alleen voor ons maar ook voor zoveel andere mensen veel heeft betekend en daar willen wij u hartelijk voor danken. Majangka - Naomi - Yannick Fam. van der Hooft Fam. van den Bergen Zaamslag, november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62