DvsrJailan Louisa Mathilda Maria van Damme 1 fl1ensenjnq.nlFAMILIEBERIC25 Jannetje Beeke-Pladdet Jannie Jannie Beeke-Pladdet Jannie Jannie Beeke-Pladdet Jonnie Peter Peter Alphons Simon van Eijl Peter van Eijl In vertrouwen op zijn Heer en Heiland is, in de leeftijd van 78 jaar, overleden onze lieve zwager en oom Boelhouwer van Wouwe We bidden Ineke en de kinderen de kracht van onze Hemelse Vader toe. Terneuzen: Tinie den Hamer-Wolfert Kees den Hamer t Kloosterzande: Teuneke de Keizer-Wolfert Willy de Keizer Terneuzen: Kees Wolfert Bartje Wolfert-Verhoef Neven en nichten Boel van Wouwe Moeder zijn is alles geven zorgen, lijden, liefde en leven Moeder zijn is alles derven allesen tevreden sten'en Na een rijk en voltooid leven is overleden, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, grote oma en schoonzus weduwe van Camiel Elegeert in de leeftijd van 89 jaar. Marie-Louise en Edward Kersbulck-Elegeert Jochem Martijn en Dorien Marleen en Hans de Caluwé-Elegeert Pascal en Astrid Jo en Wil Elegeert-Bolander Petra en Elmar, Carlijn, Damian Marco en Manuela, Noa-Lynn, K? Willem en Ria Elegeert-Sameel Justin Ellen en Marco Tante Lonny Westdorpe, 9 november 2017. Graaijansdijk B 123,4554 LB De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 14 november om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamy- straat 28c. Correspondentie-adres: Graaijansdijk A 142 4554 AK Westdorpe Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, deze aankondiging als zodanig te beschouwen. zaterdag 11 november 2017 Wandelt in de liefde, zoals ook Christus u heeft liefgehad. Efh. 5:2 ged. Altijd te vroeg, maar met berusting hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante sinds 4 februari 2015 weduwe van Kees Beeke Biervliet, Schoondijke, 23 december 1949 9 november 2017 "Het is goed zo" Anke en Jan de Roos-Pladdet Martijn en Marjolein, Noor, Ben Joost en Sandra, Veerie, Niels Gerrit en Marleen Pladdet-van Liere Tim* Vicky en Kevin, Puck Iris Correspondentieadres: Jacob Catsstraat 8, 4521 AG Biervliet Een speciaal woord van dank aan allen die het mogelijk gemaakt hebben dat Jannie tot het laatste toe thuis is kunnen blijven. De dankdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 16 november om 14.00 uur in de PKN-Kerk te Schoondijke. Aansluitend is de begrafenis aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 13.00 tot 13.45 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Domburg: Biervliet: Verdrietig moeten wij afscheid nemen na een moedige strijd zo kort na het overlijden van Kees van onze lieve schoonzus Adrie en Annie Ineke en Jaap Iza en Andries Koos en Willem Elly en Jan Jannie en Sjaak Na een moedige, oneerlijke en niet te winnen strijd is van ons heen gegaan Zij was weduwe van Kees Beeke We wensen Anke, Jan, Gerrit en Marleen veel sterkte toe met dit verlies. Adrie en Annie Beeke Cornie en Marianne, Eline, Stephanie en Gerben, Mariëlle Marga en Ron, Luka, Roy en Menno Arjo Arjan en Niël, Kaja, Jazz en Joy Cris en Angeline, Damian en Jordan Stefa n en Cha nta I, Joshua, Jay den, Jerrith, Noémi en Nanne Ga met God, en Hij zal met je zijn. Verdrietig maar dankbaar voor wat zij en ome Kees voor ons hebben betekend, nemen wij afscheid van onze lieve tante Wat zullen we je missen. Cornie Marianne Eline, Stephanie en Gerben, Mariëlle Zo abrupt, zo plotseling... In de startblokken voor een nieuwe fase in ons leven is mijn allerliefste overleden. Surabaja, 20-6- 1952 Terneuzen, 9-11-201 7 Ceciel van Eijl-Sponselee Zuidsingel 18 4571 HP Axel Emmy en Theo t Ludwina en Aad Rob en Adriënne neven en nichten De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Na een oneerlijke strijd hebben we afscheid moeten nemen van onze mede vennoot en werkgever Wij wensen haar naaste familie veel sterkte toe met dit verlies. Namens directie en personeel: Cornie en Marianne Stefan en Chantal Eric Rudy en Heieen Dieter en Mina Gina en Ad Angelo en Tineke Serge en Maria Frankie en Lucia Danny en Kevin Uit respect voor Jannie zijn wij a.s. donderdag de hele dag gesloten. int. transport Fa C. W. BEEKE Veldstroat 36 4507AP SCHOON DUKE Tel. 0117-401542 www.cwbeeke.nl Email, cobeeke@zeelandnet.nl Te snel, te vroeg.... Het bericht dat de echtgenoot van onze collega Ceciel is overleden heeft ons diep geraakt. Wij wensen Ceciel, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Collega's Human Resources Dow Benelux B.V. Terneuzen Toch nog onverwacht is uit onze familiekring weggenomen onze broer, zwager en oom Hij bleef tot het einde toe van het leven genieten Enschede: Tiny Bouw Penticton Canada: Nell Vande Guchte-van Wouwe Mart Vande Guchte Middelburg: Sophie van Wouwe-Snepvangers Nunspeet: Anje van Wouwe Sassenheim: Engbert van Wouwe Nichten en neven In dierbare herinnering: Piet en Janna van Wouwe, Joop van Wouwe, Arie van Wouwe, Wim van Wouwe, Mona van Wouwe, Albert de Lange

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 61