1 COLOFON Familieberichten OvarJadsfj FAMILIEBERICHTEN 15 O IHensen inq.nl Cornelis Johannes Klaasse Adriana Brakman-Verduijn Adriana Brakman-Verduijn - Blijde berichten - •c ir H. Sijtstra Cor Na een kort ziekbed is van ons heengegaan onze lieve broer Cor Klaasse echtgenoot van Maatje van den Broeke t Marie Boone-Klaasse en Izaak Boone t Nel Goedhart-Klaasse en Wim Goedhart t Neven en nichten Janny OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN ©088-0139999 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl Doniawerstal Goes 18-7-1924 2-11-2017 Dankbaar, na een lang en gelukkig leven samen, hebben wij in de beslotenheid van het gezin afscheid genomen van mijn toegewijde man, onze lieve papa, onze leuke pake en schoonvader Hans Sijtstra. Mede namens het gezin, Jessie Sijtstra - de Vries Mecklenburglaan 7 4461 TH Goes donderdag 9 november 2017 kijk ook op Bedroefd, maar wetend dat het goed is, hebben wij een halfjaar na het overlijden van onze moeder, ook afscheid moeten nemen van onze lieve (schoon) vader, opa en overgrootvader. echtgenoot van Maatje van den Broeke Veere, 1 juni 1933 Terneuzen, 6 november 2017 We herinneren hem als een sterke en zorgzame man. Oostburg: Aardenburg: Watervliet: Altea: Middelburg: Carmen Rens en Cristel An en Arjen Rian en Dirk Steven en Delfien Emilia Ans en Joost Margreet en Patrick Wouter Villajoyosa: Martin Correspondentieadres: L.M. Klaasse, Hanzestraat 12, 4527 GG Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 13 november om 14.00 uur in de kerk aan de Molenberg 3 te Oostburg. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats te Aardenburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 13.30 tot 13.50 uur in voornoemde kerk. U kunt ook online condoleren op www.quataert.nl Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Voor altijd een eenheid" Koos Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jacob Hubrecht (Koos) Brakman en partner van Piet Beun Cadzand, 18 februari 1931 Middelburg, 7 november 2017 Anita en Kees Calkhoven-Brakman Peter Brakman en Caroline Mobach Tamara, Daniël, Noah en Levijn Esther en Rik Timothy en Hilda Merel en Frank Bart Anna en Edward Monique en Christ Willems-Brakman Jeroen en Djolien Jara en Ferrence Els Hoebeke Correspondentieadres: Loskade 41 4331 HX Middelburg Wij willen u uitnodigen om samen afscheid te nemen op zaterdag 11 november om 15.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en tevens gelegenheid tot samenzijn met een hapje en een drankje. Op 7 november is in alle rust overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Wij zijn dankbaar voor de vele fijne herinneringen en liefde die ze ons heeft gegeven. Adrie (in herinnering) en Ina Verduijn-Tazelaar Jan en Lies Verduijn-van Halst Anneke en Hubrecht de Bliek-Verduijn Neven en nichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43