22 'Het team lijkt ongemotiveerd' VOETBAL SCHOTLAND-NEDERLAND Mijn rendement is altijd een van mijn kwaliteiten geweest Kort Ontslag Nieuwkoop snel terug Bart Nieuwkoop hoopt snel weer voor Fey- enoord te spelen. Uit onderzoek is gebleken dat de rechtsback in het uitduel bij ADO Den Haag slechts een lichte verrekking aan een hamstring heeft opgelopen. Nieuwkoop trainde gisteren nog individueel bij Feyen- oord. De komende dagen zal blijken wan neer hij de groepstraining kan hervatten. Hartstilstand Israëliër Barda De Israëlische voetballer Elyaniv Barda heeft tijdens een training van zijn club Hapoel Beer Sheva een hartstilstand gekregen. Me dia in zijn land meldden dat de 35-jarige in ternational werd overgebracht naar een plaatselijk ziekenhuis. Na enkele medische tests bleek zijn toestand stabiel te zijn. Oranje klopt Australië De Nederlandse hockeysters hebben hun eerste wedstrijd van een vierlandentoernooi in Melbourne gewonnen. Oranje won met 2-0 van gastland Australië, dankzij goals van Caia van Maasakker en Maartje Krekelaar. Grim wil weer clubcoach zijn Fred Grim neemt afscheid van de KNVB. De huidige assistent van bondscoach Dick Ad vocaat (samen met Ruud Gullit) zit de ko mende interlands tegen Schotland en Roe menië voor het laatst op de bank bij Oranje. „Na Roemenië richt ik me op een nieuwe uitdaging als zelfstandig clubcoach." Flitsen Weber Omkoping Quote van de dag donderdag 9 november 2017 VOETBAL VOETBAL HOCKEY VOETBAL FC Groningen heeft een oefenduel met het Duitse SC PreuBen Münster met 4-1 ge wonnen. Ritsu Doan, Jesper Drost, Tom van Weert en Lars Veldwijk scoorden. Harry Kane kan op zaterdag 18 november met Tottenham Hotspur tegen Arsenal uitko men. Volgens trainer Mauricio Pochettino is de spits dan hersteld van een knieblessure. Lieke Martens heeft FC Barcelona in de Champions League me twee assists aan een 0-6 zege geholpen bij het Litouwse Gintra Universitetas. I Na veertien speelronden is in België al de achtste voetbaltrainer in de hoogste klasse ontsla gen. Kortrijk zette gisteren de Griek Yan- nis Anastasiou aan de kant. Hij moest vorig seizoen ook al voortijdig weg bij Roda JC. De Belgische oud-voetballer Josip Weber (52) is overle den. Weber, een geboren Kroaat, liet zich naturaliseren tot Belg en speelde het WK van 1994. Hij had pros taatkanker. In het Griekse voetbal dreigt een groot om koopschan daal. Er zijn 28 personen aan geklaagd. Daar zitten enkele voorzitters, voetballers en scheidsrech ters bij. - De Duitse oud-international Lothar Matthaus (foto) maakt zich zorgen om het Borussia Dortmund van trainer Peter Bosz. O a (0 -Memphis Depay

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22