Styles zet eerste stap richting volwassenheid woon square woon square ©T81 899,- 21 Concert Sinds zondagmiddag lagen som mige fans al in hun slaapzak voor de ingang van popzaal Afas Live. De in de slapeloze nachten opge bouwde spanning ontlaadde zich gisteravond toen Harry Styles even na negen uur op het podium verscheen. De menigte, waarbo- ven een wolk van zoete meisjes parfum en haarlak dreef, gilde alle smachtende verwachting eruit. Het popidool zelf, gestoken in seventies-kostuum, raakte er al lerminst door uit zijn evenwicht. Hij is de orkaan van geluid ge wend sinds zijn lidmaatschap van One Direction en wedijvert sinds hij solo optreedt met Justin Bieber om de status van grootste tiener idool ter wereld. Tijdens zijn eerste eigen Neder landse concert (de 5.500 kaarten raakten onmiddellijk uitverkocht) onderstreepte hij nog eens muzi kaal geheel andere plannen te heb ben dan zijn Canadese collega. Styles (23) mikt niet op trendy hit paradepop, maar speelt gedistin geerde melodieuze pop waarbij er gens in de verte landgenoten als de Beatles en Oasis hoorbaar zijn. Bij liedjes als Ever Since New York en Only Angel voelt de gemiddelde dertiger of veertiger zich zonder veel moeite thuis. Die stonden echter niet in de zaal bij Styles die zich keurig en volledig ten overvloede voorstelde aan de zaal: 'My name is Harry and I'm from England.' De rest van zijn toespraakje ging op in instem mende decibellen uit de zaal. Hij wedijvert sinds hij solo optreedt met Justin Bieber om de status van grootste tieneridool ter wereld Styles voerde zijn zeker niet on aardige soloalbum uit met een niet al te nadrukkelijk bandje waarbij hij zelf akoestische gitaar speelde. Als overlevende van opgedoekte boyband (One Direction heeft of ficieel overigens 'pauze') zijn zijn kansen op de langere termijn on zeker. Alleen Robbie Williams bouwde uit die positie in de laat ste decennia een eigen loopbaan op. Styles, die verdienstelijk maar enigszins eendimensionaal zong, zette gisteravond een flinke stap richting volwassenheid. Nu maar hopen dat zijn fans over tien jaar nog net zo fanatiek schreeuwen. -Stefan Raatgever Woonlandschap Tanzania Moderne hoekbank in Supreme met naar keus houten of metalen poten. Ook gespiegeld leverbaar. Normaal,89§f- 3+2 zits Salamanca Stoer bankstel met industriële uitstraling zoals afgebeeld in microvezelstof met leerstructuur. alleen geldig van: 9 nov t/m 11 nov extra koopavonden Koopavond Koopavond Koopavond Koopavond Koopavond CBW-erfeend NU donderdag 9 november 2017 GO CONCERT HARRY STYLES Gezien 8 november Afas Live Amsterdam Fans van Harry Styles, voornamelijk tienermeiden, wachten bui ten ongedul dig tot de deuren van AFAS Live opengaan. FOTO ANP M Harry Styles in Afas Live. FOTO PAUL BERGEN Herfst Event Normaal Nu 1199,-. In Supreme: Normaal JJ599f- Bergen op zoom Wassenaarstraat 45 - Centrum stad Eindhoven W. van Konijnenburglaan 1d - Woonboulevard De Kade Heerlen In de Cramer 76 Woonboulevard Heerlen Middelburg Mortiereboulevard 12 Woonboulevard De Mortiere Nieuwegein De Liesbosch 70 - A12 afslag 18, Ind. terrein Liesbosch Oosterhout Beneluxweg 3 - A27 afslag 17, naast McDonalds Oss Frankenweg 31 - Woonboulevard Oss-Oost in alle bovenstaande filialen is een Slaapsquare aanwezig Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-17.00 uur ALTIJD GESLOTEN www.woonsquare.nl r klanten vertellen®

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21