Spirit of Winter ZONDER AANDACHT HEB IE NIKS AAN BEREIK reiskatern.nl Krakow, Polen Kerstmarktcruise over de Rijn MS Prinses Christina boldErman.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Maak d# wintermaanden extra speciaal! -daagse kerstreis 4-daagse kerstcruise Vanaf 8 dagen 4 dagen Betoverende Buitenfair op Paleis Het Loo van voor 14,-* Bestel uw tickets op pzc.nl/winteruitjes DE PERSGROEP Van 21 t/m 28 december 2017 5 overnachtingen in het 4-sterren Hotel Justyna Traditionele Poolse kerstavond 4-gangen kerstdiner op 25 en 26 december Vertrek 1 december 2017 Volpension, begint op dag 1 diner en eindigt op dag 4 ontbijt 3 overnachtingen aan boord van de Prinses Christina 1 avond met livemuziek Deze Bolderman kerstreis neemt u mee naar Poolse geschiedenis, cultuur en veel natuur schoon. Wij hebben als standplaats Kraków, dat in 2000 een jaar lang de culturele hoofd stad van Europa was. Deze stad staat dan ook centraal tijdens deze kerstreis, omdat het vele bezienswaardigheden heeft, daterend uit een ver verleden. Maar ook de omgeving zullen we zeker tijdens deze reis niet vergeten, zoals de zoutmijn van Wieliczka en de schitterende natuur van het glooiende Sudetengebergte. Tevens staat de bekende wintersportplaats Zakopane, met zijn historische houten gebouwen, op het pro gramma. We verblijven in Hotel Justyna, Kraków. Dit hotel beschikt over een receptie, restaurant Vertrekdatum en prijs per Prijs 2017 persoon Donderdag 21 december 499,- en lift. Alle kamers zijn voorzien van een badkamer met douche en toilet, televisie en telefoon. Ga mee op deze ontdekkingsreis door Midden-Europa! Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek 1 overnachting in Polen (heenreis) 1 overnachting in Duitsland (terugreis) 5 overnachtingen in het 4-sterren Hotel Justyna Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en diner Traditionele Poolse kerstavond 4-gangen kerstdiner op 25 en 26 december Wifi gratis in Hotel Justyna (openbare ruimtes) Genoemde excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Stap aan boord van de Prinses Christina voor een prachtige cruise over de romantische Rijn. Aan boord kunt u genieten van een prima verzorging en de gastvrije bemanning zorgt ervoor dat het u aan niets zal ontbreken. Laat u meenemen naar het sprookjesachtige Rüdesheim, het oude en mooie Koblenz met als laatste bestemming Domstad Keulen. Bezoek de kerstmarkten met de sfeervolle verlichting, vele kraampjes en heerlijke lekkernijen, Vertrekdatum en Prijs 2017 Vrijdag 1 december prijs per persoon 159,- Al varend van stad naar stad heeft u uitzicht op een steeds wisselend landschap met fraaie burchten en kastelen. Bij de prijs inbegrepen: Koffie of thee bij vertrek Transfer Bolderman centrale overstappunt Zeeland (Noord-Brabant) naar Rüdesheim Volpension, begint op dag 1 diner en eindigt op dag 4 ontbijt 3 overnachtingen aan boord van de Prinses Christina Koffie/ thee op bepaalde tijden 1 avond met live muziek Transfer Keulen naar centrale overstappunt Zeeland (Noord-Brabant) Havengelden en toeristenbelasting Meer informatie en boeken: GavoorKrakownaaronzewebsitereiskatern.nl/pzc/BOL1765envoorKerstmarktcruise naar reiskatern.nl/pzc/B0L1766 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl (<5» Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Fouten en 1 prijswijzigingen voorbehouden. HeerLijk wintershoppen en inspiratie opdoen voor de feestdagen om u vervolgens onder te dompelen in het leven van de Oranjes op Paleis Het Loo! Vijf dagen lang vindt u hier ruim 150 specialisten, smaakmakers, sfeermakers, trendsetters en nog veel meer. 'The Most Wonderful Time Of The Year' begint op Spirit of Winter! 15 T/M 19 NOVEMBER 2017 - Paleis Het Loo, Apeldoorn Aandacht x Bereik x Creatie x Dichtbij Effect Hoeveel effect heeft uw campagne? Kom naar de Persgroep Nederland tijdens Contacta.nl, NEDERLAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 18