ÜyarJsilen V 14 FAMILIEBERICHTEN c Cornelis Willem Spruijt friensen ng.nl Robert Smithuis Rob Jacoba Wilma van der Laan Maria Josephine Bracké-de Backker Henriette Eugenie Cornelia Smithuis-Leclercq Coby Anna Vermeire-van Overmaire Paul Laurence Murphy Moegestreden is na een ongelijke strijd aan zijn laatste reis begonnen, mijn innig geliefde man, onze hardwerkende vader, schoonvader, super-opa en mijn schoonzoon Kees Serooskerke, 23 september 1949 f Goes, 5 november 2017 Middelburg Loes Spruijt - Overwijk Oost-Souburg Patrick en Marjolein Kayleigh Devin Oost-Souburg Remco en Manon Alysha Senne Nikki Middelburg M. Meijer - Wielemaker Elektraweg 30 4338 PK Middelburg De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de begrafenis wordt gehouden op zaterdag 11 november om 10.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. v J Paul Murphy dinsdag 7 november 2017 Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van weleer was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: 'Dank je voor wat je hebt gedaan'. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Joseph Alphonse Bracké Clinge, 7-9-1928 t Axel, 5-11-2017 Ingrid en Ronny van Goethem-Bracké Patricia Saskia en Jimmy - Elise, Siem Jeroen en Evelien - Thieme Wim en Mireille Bracké-Schuddinck Nico en Luciana Katrien en Victor Jan en Brigitte Bracké-Heijens Daisy en Gert-Jan Nicole en Evert de Kock-Bracké Glenn llona en Tom jCorrespondentieadres: Pastoor Smuldersstraat 34 4587 AJ Kloosterzande De plechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 9 november om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Van der Maelstedeweg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'De Vurssche', afd. 'Zuiveistraat', vooralle goede zorgen en aandacht. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. Slagerij Bracké, Terhole En toen was het stil... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heen gegaan mijn lieve man, onze pa, opa en overgroot-opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Henriette Wendy en Vino Berry in herinnering Erik-Jan en Marisca Iris en Greet Kevin Koen en Esther Wim en Joyce Kleinkinderen en achterkleinkind 6 november 2017 Blaauwe Hofke 78, 4561 NV Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op don derdag 9 november om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Je moeder blijft je moeder, je oma blijft je oma, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Dankbaar voor het vele goede dat zij ons tijdens haar leven heeft geven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Den Helder, 08-03-1934 t Terneuzen, 29-10-2017 Adrie t Hannie en Paul Martin en Kelly, Damïén, Jaimy Jessica en Wouter, Alissa Ramona en Collin Rini t Max Bert Sara Mozarthof 18, 4536 AV Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Wegens familie omstandigheden zijn wij donderdag 9 november vanaf 12.00 uur gesloten. Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild. Als veel je wordt ontnomen Je moet toelaten dat een ander je verzorgt dan is het leven niet meer leven dan komt de tijd datje verlangt naar rust Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en 'Oma Axel' sinds 31 januari 1969 weduwe van Edmundus Gustavus Vermeire op de hoge leeftijd van 101 jaar. Zwolle Marie-Louise en Danny Chantal en Diederik - Valentijn, Jonas Jurriaan Erwin en Nanda - Femke, Koen Terneuzen Godelief en Frans - in herinnering - Mare en Conny - Robin Karin en Jan-Peter - Tessa, Jesper Herzele (B)Rita Brian - Gregory, Kjell 4 november 2017 Correspondentieadres: Evertsenlaan 21 4535 AA Terneuzen Donderdag 9 november is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht aan de Westsingel in Axel. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 10 november om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk aan het Dorpsplein te Zuiddorpe waar u na afloop de familie kunt condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. "He loved us, we loved him Bedroefd delen wij mede dat op een mooie herfstochtend is ingeslapen mijn lieve echtgenoot, onze (schoon)vader, grandpa en brotherfin law) Reading(UK), Noordgouwe, 18 oktober 1949 4 november 2017 Noordgouwe: Mineke Murphy-Bokhoven Brouwershaven: Kevin en Irene Murphy-Lipman Kaylinn, V Zonnemaire: Brianne en Martin Muiphy-van Rooten lann Tim en Sanne Murphy-Verkerke Lukas, Sarah, V Carlton in Lindrick: John en Gill Murphy-Walker Anna and children Kieran and Hannah Dokter Vrolijk en de verpleegkundigen Joke Franke, Annegreeth Pronk en Marleen Roskam bedanken wij voor de liefdevolle en goede zorg. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 9 novem ber in besloten kring. Na de crematie is het mogelijk om de familie 's middags te condoleren en elkaar te ontmoeten van 14.00 tot 15.30 uur in Wijnhoeve "De Kleine Schorre", Zijdijk 4, 4315 PA Dreischor. Correspondentieadres Mineke Murphy-Bokhoven, Ring 23,4317 AA Noordgouwe Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van onze gewaardeerde medewerker Mineke Murphy. Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar Mineke, kinderen en kleinkinderen en verdere familie. We wensen hen alle kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit ingrijpende verlies. Namens de medewerkers van het College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke Verzorging en namens het College van Bestuur van Scalda, Ineke Slager-van Waardenburg Directeur Goes, 7 november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42