üi/arJaderi COLOFON Familieberichten Tonny Sjaak Bertus de Zoete Jf 1 niensen.mq.nlFAMILIEBERICH23 Gerda de Smet Pieter de Visser Piet Willem Daniël Verplanke Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden onze lieve pa, schoonvader en opa Tonny weduwnaar van Terneuzen 4 juni 1943 Terneuzen 2 november 2017 Danny en Nicky Joey Senna Amber en Robbert Niek Andy en Esther Twan Hessel Speciaal woord van dank aan alle medewerkers van wooncentrum Backten Dieke. Correspondentieadres: Regentenstraat 30 4541 GA Sluiskil Op dinsdag 7 november is er van 19.00 uur tot 19.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Tonny in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 8 november om 10.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er een informeel samenzijn met de familie in de koffiekamer van het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Met droefheid geven wij u kennis dat, na jaren van veel moeite en zorg, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van P.M. de Visser-Nijsse in de leeftijd van 74 jaar Gouda J. Tramper C. Tramper-Nijsse (in herinnering) J. Tramper-van Leeuwen 's Gravenpolder I. Nijsse C. Nijsse-van Hoepen (in herinnering) 's Gravenpolder M. Nijsse P. Nijsse-de Visser Middelburg E.W. Oreel P.M. Oreel-Nijsse (in herinnering) Neven en nichten Middelburg, 3 november 2017 Vetjeno die/ ik/lief heb-venlaat üo onv ciegfene/ die/ LhlCefhccd/teriA^ tevünciem/. Adriana (Jopie) van de Gruiter M)e/ gullen/je/ nooit vergf-eterv. ruit jfCvcht CorrLe/. Je/ broeny en/ fyUMon/ maandag 6 november 2017 Zover als dat wij konden zijn wij met je meegegaan. Moeder, je was zo lief voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Heel trots zijn wij zo'n moeder te hebben gehad. Je blijft altijd bij ons diep in ons hart. Op 31 oktober 2017 is te Curasao plotseling overleden onze lieve moeder en grootmoeder geboren te Vlissingen, 10 oktober 1927 Vlissingen: Eddie Mikrut Willemstad, Curasao: Tosja Stam-Mikrut Fred Stam Mike Correspondentieadres: Rietkraag 11 4386 GA Vlissingen De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. De ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit, je bent bevrijd uit je lijden. Maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Ria van Belois Breskens, t Breskens, 3 augustus 1942 3 november 2017 Breskens Breskens Queen Creek Arizona USA Ria Verplanke - van Belois Frans en Geneviève Maxime en Daan Romy en Max Edwin en Helen Abigail, Kirstin Correspondentieadres: Ghistelkerke 109 4511JD Breskens De afscheidsbijeenkomst vindt volgens Willem zijn wens in besloten kring plaats. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23