korting levensjaar Hoe gezond en comfortabel zit jij? W V v- designed to relax Winkels bij jou in de buurt De juiste pasvorm Het beste comfort Heerlijk ontspannen en lekker uitrusten terwijl je rug volledig wordt ontlast? Hoe fijn is dat! Kies voor het comfort van een relaxstoel op maat. Jouw rug verdient namelijk optimale ondersteuning. Omdat geen enkel lichaam hetzelfde is, maken wij elke stoel op maat. Als je voor 18 november kiest voor een relax- stoel op jouw maat, dan ontvang je per levensjaar €7,50 korting. Onze zeven basisvoorwaarden va 990,- va 1290," 1490,- Gratis inspiratieboek prominent €7,50 Breda Grenssteen 15 Capelle a/d IJssel Hoofdweg 4 Goes Albert Plesmanweg lc Spijkenisse Lucebertstraat 38 Roosendaal Oostplein 17a MAANDAG GESLOTEN Als een stoel niet goed aansluit heb je te weinig steun. Een Prominent stoel wordt daarom precies op maat gemaakt. zithoogte J rughoogte armhoogte In iedere houding perfect ondersteund. zitten relaxen liggen sta-op LANDELIJK Als je houdt van een romantisch landelijke sfeer. 16 modellen TIJDLOOS Als je houdt van een chique uitstraling. 28 modellen MODERN Slanke stoelen voor je strakke woonkamer. 36 modellen 1 Nekwervel ondersteuning 2 Ruggewervel ondersteuning 3 Juiste armleggerhoogte 4 Lende ondersteuning 5 Juiste zithoek 6 Ideale zitdiepte 7 Ideale zithoogte Volop inspiratie en de complete collectie. Vraag het gratis uitgebreide inspiratieboek aan. Bel 0341 - 26 06 76 of kijk op www.prominent.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 10