Eerst Center Pares en dan de wereld Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „Maddox laat ons 's nachts niet altijd met rust. Hij wil nog weieens wakker worden, zoals vannacht. Dan wiegen we hem even, valt-ie in slaap en leggen we hem weer terug. Een enkele keer mag hij bij ons in bed slapen. Nor maal gesproken nemen we hem in de ochtend pas bij ons, als we wakker worden van zijn ge brabbel. Dat is heel erg leuk. Echt een geluksmo mentje hebben we dan met z'n drieën." „Wij halen het maximale uit het leven. We zijn altijd op pad om leuke dingen te doen. Dat voelt goed, dus wat dat betreft is ons leven al vol maakt. Ik droom ervan om Maddox de wereld te laten zien, waardoor hij zich ook zo vrij zal voelen. Ik wil hem leren dat er meer is in het leven dan werken in de iet, zoals ik doe. We zijn afgelopen zomer al met hem op vakantie geweest naar Italië en Zwitserland. Dat was wel even spannend, want je weet niet hoe dat gaat met zo'n kleintje. Daarom waren we eerst naar Center Pares ge weest, wat gelukkig alle maal prima verliep. Volgend jaar willen we naar Portugal, naar de Algarve. Helemaal zin in. We hebben ook het plan om hem Amerika te laten zien, want daar hebben we voor de geboorte van Maddox zo'n mooie tijd gehad." „Ik denk dat we vanmiddag op de bon nefooi ergens naartoe rij den. Dat vinden we altijd het leukste; gewoon rij den en kijken wat er komt. Meestal word je verrast, en dat zijn dan vaak de leukste dingen." Grieteke Meerman 8.00 uur Nick Tomeij (33) uit Rijswijk geniet van zijn traditionele geluksmomentje met vriendin Denise Kohier (30) en zoontje Maddox. 1 Lekker geslapen? 2 Waar droom je van? Wat brengt de dag? H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 6 i zaterdag 4 november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 86