J? Adagio zd Sien Westveer-Dees Jan Abraham Scheele A Bemardus Pieter Traas Els Haanstra-Bakema Cornells Kodde 'JEBBB O IHensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 27 R/'e Sinke - Bivnvnei Patrick Evcrccn Jobina Vermue - Boonman UU3ÏKH ttóflïfJiïïfJ Anke U/attel COLOFON Familieberichten Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij hebben ondervonden tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, trotse oma en overoma, betuigen wij u onze hartelijke dank. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Familie Westveer-Dees November 2017 Voor de enorme blijken van medeleven en aandacht in welke vorm dan ook gegeven rondom het overlijden van danken wij u allen. Uit allernaam de familie Scheele Bram Huijbregtse Tevreden kijken wij terug op de dagen dat wij afscheid namen van Het was fijn om van zoveel mensen belangstelling te krijgen en betrokkenheid te voelen. Dank u wel. Sjaan Traas-Stokx kinderen en kleinkinderen Middelburg, november 2017 Hef is stil ponder jou Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw en onze (schoon)moeder Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Fam. Haanstra Oost-Souburg, 4 november 2017 Hartverwarmend waren de vele blijken van mede leven na het overlijden van onze vader en opa Wij danken u daar hartelijk voor. Kinderen en achterkleinkinderen Oostkapelle, oktober 2017 Een vertrouwd gezicht is weer terug P Uitvaartzorg Afscheid nemen doen we samen. Zorgvuldig, zorgzaam. 1 met aandacht voor detail. Monuta Richard Ensing omdat het goed moet zijn DE VLIEGER de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio zaterdag 4 november 2017 kijk ook op Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de grote belangstelling en het medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Het heeft ons heel goed gedaan. Klaartje Huijbregtse-Methorst Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Voor uw medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie, Janna Scheffer- Sinke Henk Sinke Goes, november 2017 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de overweldigende belangstelling, lieve woorden, mooie bloemen en de vele fijne e-mails en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve Paulien en Jaap Jacqueline en Faye Middelburg, november 2017 Voor de hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en oma willen wij u hartelijk bedanken. De steun en het medeleven na haar overlijden heeft ons goed gedaan, verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Huib en Helma Vermue Ria en Sjaak Boonman en kleinkinderen Heinkenszand, november 2017 Een schouder om even op te leunen... Monuta Richard Ensing 0113-783 993 info@monutarichardensing.nl www.monutarichardensing.nl SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Sr Tel. 06- 155 568 17 Dag en nacht bereikbaar Sr info@ankewattel-uitvaartzorg.nl Sr www.ankewattel-uitvaartzorg.nl Uitvaartverzorging van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, Goes Tel.: 0113-216815 www.uitvaart.vg UITVAARTZORG Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen Telefoon (0118)413 417 www.overtoom-groen.nl info@uzzl.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sr, uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 info@adagiouitvaartzorg.nl Kreeftenstraat 26,4691 KR Tholen 0166 - 606041 www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63