a mm üyarJsderi 26 FAMILIEBERICHTEN V Jo de Waal Qj-MitótuiPiriP, Annie de Kort-de Vos Kees Jansen Maurice van den Broecke Rie Sinke - Bivnvnel Jan Abraham Scheele Hendrika Desein - Schutte Danker Marinus van Eijkeren O fflensen.inq.nl J^Lnnie Smallegang - Jonkman Verdrietig zijn wij nu wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zwager en oom Floor (in herinnering) en Nel Jongepier-de Visser Marco en Gun, Isabella, Sebastien, Victor Karin en Coen, Laura en Max Maria Pieternella van Hoeve Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling, medeleven en hartverwarmende steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Familie de Kort Sas van Gent, 4 november 2017. Een vredige dood en een ontroerend mooi afscheid na een welbesteed leven. De bijzondere uitvaartdienst in aanwezigheid van zovelen, de brieven, bloemen en persoonlijke woorden na het overlijden en bij de uitvaart van onze broer, oom en vriend hebben ons diep getroffen. Uw medeleven is voor ons een grote steun geweest. Familie Jansen Koewacht, november 2017 Helmut Vossen Uw blijken van medeleven tijdens het ziekteproces en belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de crematie van mijn man en onze (schoon)vader hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Annie van den Broecke - Schauwaert Gino Natascha van den Broecke - Reunis Ffulst, november 2017. Thérèse Maria Hypolita van de Vijver Voor de enorme blijken van medeleven en aandacht in welke vorm dan ook gegeven rondom het overlijden van danken wij u allen. Uit allernaam de familie Scheele Aan allen, die tijdens het ziekbed, het overlijden en de uitvaart van hun liefdevolle belangstelling en steun aan ons betoond, betuigen wij onze welgemeende dank. Uw warmte en medeleven hebben ons goed gedaan. Willy Peter en Lana Ronald Uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Thilda van Putte-van Hauten hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken u hiervoor hartelijk. Joos Marlies en Pieter Thijs en Laura Ann Clinge, november 2017 kijk ook op zaterdag 4 november 2017 Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat. "Vaarwel" en "Rust in vrede". Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en "ouwe" oma sinds 21 juli 1986 weduwe van Cees Smallegang Terneuzen, 19 februari 1925 t Terneuzen, 30 oktober 2017 Zij is 92 jaar geworden. Terneuzen: Jenny Lakerveld-Smallegang Johnny en Sandra, Samantha Rocky Marian en Arjan, Romano, Ricardo Terneuzen: Jan Smallegang t Kitty Smallegang-de Kraker Natasja en Sükrü, Sami Marscha, Marijn, Lotte Robin, Erben, Elke Terneuzen: Gerda en Ad de Brouwer-Smallegang Michelle V en Jeffrey, Fayah Jordi en Alisha Onze dank gaat uit naar Dr. Hensels en de medewerkers van Zorgcentrum "Bochten Dieke" voor de liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Churchilllaan 484, 4532 MD Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd, maar met veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn broer, vriend en onze nonkel Biervliet, 22 mei 1927 Terneuzen, 28 oktober 2017 Corrie en Arsène Buysse - van Eijkeren Rosa en Prudent Thomaes - van Eijkeren Fien en Tonny Thomaes - van Eijkeren Kaatje Dieleman en familie Neven en nichten Correspondentieadres: Zuidlangeweg 8 4513 KE Hoofdplaat Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Als Marie van Hoeve ben ik geboren En - al bleef ik niet alleen Mijn eigen naam ging niet verloren Als Marie van Hoeve ga ik heen. Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma sinds 7-4-2010 weduwe van Willem van der Reest Biervliet, 7-8-1926 t Hoek, 1-11-2017 Hoek Ria en Jan Bakker-van der Reest Terneuzen Henk-Jan en Nica Vince Hoek Hans en Sylvie Quinten Robin Correspondentieadres: Tulpstraat 16 4542 BW Hoek Maandag 6 november is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Op verzoek van (o)ma zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. Wij danken het personeel van verzorgingshuis "Vrem- dieke", afd. de 7 huusjes, voor de liefdevolle verzorging. Voor uw belangstelling en het meeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van wil ik u hartelijk danken. Katrien Fieret Voor de vele lieve meelevende reakties, de warme belangstelling, de kaarten, de bezoekjes, die wij als familie mochten ontvangen bij het overlijden en de uitvaart van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder, willen wij u op deze manier hartelijk danken. Familie Hermans Sluis, november 2017 Voor uw medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie, Janna Scheffer- Sinke Henk Sinke Goes, november 2017 Axel, november 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62