Overladen FAMILIEBERICHTEN 25 Johannes I zaagde Waaf Jo Jo de Waal Jacobus Wandel O IHensen.inq.nl Ko Dorothea Johanna Gommers Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Dankbaar dat hij zoveel jaren bij ons mocht zijn, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Vlissingen, 7 maart 1936 t Vlissingen, 1 november 2017 Riet Peter en Monique Sophie Sam Jack en Ellen Dennis en Vera Bas 1 november 2017 Correspondentieadres: Kerklaan 23, 4386 AL Vlissingen Jo is thuis. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 7 november om 12.30 uur in de Sint Jacobskerk in Vlissingen, Oude Markt 2, gevolgd door de begrafenis op de Noorderbegraafplaats in Vlissingen, President Rooseveltlaan 766, om 14.00 uur. Aansluitend mogelijkheid tot persoonlijk condoleren in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38/40 in Koudekerke. Met grote verslagenheid, maar met mooie herinneringen, moeten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Johannes Izaak de Waal -Jo- Rinus en Rina de Waal - Dierings Piet en Lida de Waal - Ovaa Toos de Waal Tanniede Waal Nel Ploos van Amstel - de Waal Wim en Berrie de Waal - de Jongh Sjaak en Ineke de Waal - Moen Wim Kodde neven en nichten Wij wensen Riet en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Verdrietig zijn wij nu wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zwager en oom Floor (in herinnering) en Nel Jongepier-de Visser Marco en Gun, Isabella, Sebastien, Victor Karin en Coen, Laura en Max Als een regenboog vol kleur Als een zon heel fel Een herinnering zo dierbaar In gedachten géén vaarwel Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven hebben we onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, vader, opa en oude opa In de leeftijd van 88 jaar Burgh-Haamstede: Toos Wandel - de Vos Scharendijke: Johan Jolanda Renesse: Ria Burgh-Haamstede: Majka Donny en Dex Renesse: Imke Bob 'it King en *«s Tank Wij bedanken de medewerkers van Allévo voor de liefdevolle verzorging, zowel thuis aan de Hogezoom te Renesse, als in Allévo de "Duinen van Haamstede". Burgh-Haamstede, 1 november 2017 Allévo "Duinen van Haamstede" Correspondentieadres: Fam. T.J. Wandel - de Vos Kloosterweg 18, Zandduin 0013 4328 GB Burgh-Haamstede Ko is thuis opgebaard. Indien u persoonlijk afscheid van hem wilt nemen is daarvoor gelegenheid zaterdag 4 november en zondag 5 november van 15.30 uur tot 17.30 uur in Zandduin, 0013, Kloosterweg 18, Burgh-Haamstede. We willen Ko herdenken op woensdag 8 november 2017 om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Je moeder blijft je moeder je oma blijft je oma Zo eigen en vertrouwd Je wilt haar niet echt missen omdat je van haar houdt Maar eens dan komt die dag datje haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan Toch nog plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Piet Schrijver Roosendaal, 6 november 1926 Heinkenszand, 29 oktober 2017 We zijn dankbaar voor de vele jaren dat zij in ons midden mocht zijn. Middelharnis: Pim en Francine Oostburg: Jeanne en Lau Klein- en achterkleinkinderen Wij danken het personeel van Hof Rietzanger voor de fijne dagen die zij daar heeft genoten. Wij hebben in familiekring afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: Mondriaanhof 18 3241 AT Middelharnis zaterdag 4 november 2017 kijk ook op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 61