Krantenbezorgers gezocht Krantenbezorgen.nl Uitwaaien in Noord-Holland Exclusieve lezersreis Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimum leeftijd 15/18 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) Meer informatie en aanmelden: Eén groot muzikaal en kleurrijk spektakel dat families uit alle generaties met elkaar verbindt! Ga mee op avontuur in een kleurrijke wereld vol muziek Alleen via uw krant al te zien op zondag 26 november In meer dan 80 bioscopen, dus ook bij u in de buurt tMa/ i~U>k^h>! Ga snel naar pzc.nl/premiere Boek vóór 17 november op Kras.nl/LR53913 3-4 dagen nü vanaf 59 Hotel Den Helder*** Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR53913 Inclusief overtocht naar Texel ■Verblijf nabij de kust Inclusief ontbijtbuffet Perfect voor wandel en fietsliefhebbers Gratis parkeren bij het note Ga naar de exclusieve voorpremière Kom dit najaar genieten aan de Noord-Hollandse kust. Natuurlijk mag een bezoek aan Texel dan ook niet ontbreken. Stap op de boot en ontdek dit wonderschone eiland met diverse natuurgebieden en karakteristieke vissersdorpen. Dit comfortabele hotel ligt nabij het centrum van Den Helder en op ca. 25 minuten wandelen van het strand en de duinen. Daarnaast lopen langs het hotel diverse wandel- en fietsroutes en heeft het hotel een ideale ligging voor een leuk uitstapje naar Alkmaar, Schagen of Callantsoog. Het hotel beschikt over een restaurant met serre, terras en gratis wifi. Uw kamer is voorzien van een televisie, radio, kluisje, balkon en badkamer. Inbegrepen: 3 of 4 dagen (2 of 3 nachten) verblijf in Hotel Den Helder, ontbijtbuffet en een overtocht naar Texel v.v. (op een dag naar keuze binnen uw verblijf) Niet inbegrepen: zie onze website. Vertrek: van 3 november 2017 t/m 31 maart 2018. 3 dagen 4 dagen nü vanaf 59,- nü vanaf 79,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 17 november 2017. Ga naar Kras.nl/LR53913 of bel 088-0885 886 (lokaal tarief) o.v.v. reisnummer LR53913 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 60