marres www.morres.com/ vacatureoverzicht. Veel w ooiAfU Part time verkopers Chauffeur Meubelen Receptioniste/ gastvrouw (l3-30u) Data Entry Medewerker Verkoopmanager woonatelier (full time) (part time 13-30u) (full time) (part time 8u) INDUSTRIEWEG 2 HULST MORRES.COM Morres Wonen in Hulst wenst haar klanten elke dag weer veel woonplezier. Dat doen onze gedreven medewerkers door onze klanten te inspireren, te adviseren en te verrassen met toonaangevende meubelcollecties en een enorm aanbod aan woonaccessoires in ons 40.000m2 grote woonwarenhuis Door onze stevige groei zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Heb jij er zin in om in een leuk en dynamisch team te werken aan het woonplezier van onze klanten? Laat het ons weten! In de functie van verkoper ga je in gesprek met de klant en inventariseert hun behoeften. Uiteindelijk zorgt jouw aanpak ervoor datje bezoekers weet om te zetten tot een tevreden klant met een getekende order. Als Meubelbezorger ga je samen met een collega op pad en bezorg je de meubelen door heel Nederland en België. Vervolgens controleer je alles op juistheid, beschadiging en monteer je eventueel de meubelen voor de klant. Haal jij voldoening uit het in de watten leggen van onze klanten en voel jij je prettig in een commerciële omgeving? Als gastvrouw krijg jij de kans om gastvrijheid en klantvriendelijk heid te combineren met jouw commerciële kwaliteiten! In de functie van data entry medewerker ben je verantwoor delijk voor het invoeren van klantgegevens in ons CRM- systeem. Hierbij ben je onder deel van de afdeling marketing. Als verkoopmanager ben je verantwoordelijk voor het reilen zeilen van het woonatelier (bestaande uit gordijnen, vloeren, raamdecoratie, behang, verf en tapijten) bij Morres Wonen. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de afdeling verlichting, bed- badtextiel en klein meubelen. In deze functie werk je aan je persoonlijk verkoop targets en geef je leiding aan 8-10 medewerkers Geïnteresseerd in één van deze vacatures? Kijk voor voorwaarden en meer informatie op WERKEN AAN WOONPLEZIER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 36