Overige W
ueruolg zaierclcig 4 nouember 2017
!TL"" RTL7
RTL8
Q SBS9
ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtendprogramma's 13.00
Greenproject 13.30 Politie op je hielen
14.30 Autovisie TV 15.00 RTL GP:
Supercar Challenge 16.00 RTL GP:
TCR Series 16.30 RTL GP: Rally
Special 17.00 RTL Transportwereld
17.30 Truck Tractor Puiling
18.00 TIKI TAKA TOUZANI
Realityreeks waarin
Soufiane Touzani langsgaat
bij Nederlandse prof
voetballers.
18.30 SHIRTJE RUILEN
Talkshow waarin (oud-)voet-
ballers terugblikken op de
truitjes die ze als speler
ruilden.
19.00 POLITIE OP JE HIELEN
Realityreeks over de snelste
en gevaarlijkste politie-
achtervolgingen ooit.
20.00 RTL 7 DARTS: WORLD
SERIES FINALS
Verslag van de finale van de
World Series of Darts
waaraan dit jaar vier Neder
landse darters deelnemen.
00.00 NACHTPROGRAMMA'S
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
13.36 Dinotrux 14.04 Rescue Bots
14.30Tashi 14.46Mr. Bean 14.57 Mr.
Bean 15.13 Draken: Rijders van Berk
15.40 Koning Julien 16.07 Miss Moon
16.23Totally Fit Kidz 16.38 Hou 't
schoon 17.00 Helemaal het einde!
18.05 The Voice of Holland 20.00 CSI:
Miami 20.55CSI: Miami 21.50CSI:
Miami 22.45 CSI: Miami 23.40 Hunter:
Return to Justice: Misdaaddrama.
06.00 Hart van Nederland - Late editie
08.00 Hochanda 11.00 Thane 12.00
AstroTV 13.00 Thane 15.05 Alles over
wonen 15.30 Robs grote tuinver-
bouwing 16.40 Huizenjacht 17.35 Je
eigen droomhuis 18.35 Huizenjacht
19.30 Vtwonen 20.30 De grote verhui
zing 21.30 De grote verhuizing 22.30
Salem's Lot: Amerikaanse tv-thriller
naar een boek van Stephen King.
01.00 Lxry tv 01.40 AstroTV
09.30
WTA ELITE TROPHY
Live verslag van de eerste
halve finale van het
vrouwentennistoernooi in
China.
13.00
VALENCIA- LEGANES
Live verslag van het duel
in de Primera Divsión.
16.15
DEPORTIVO LA CORUNA
-ATLETICO MADRID
Live verslag van de
wedstrijd in de Primera
Division.
18.30
WEST HAM UNITED-
LIVERPOOL
Live verslag van het duel
in de Engelse Premier
League.
20.45
BARCELONA - SEVILLA
Live verslag van de
Primera División-wedstrijd
vanuit Camp Nou.
23.30
ROUNDUP
Goals en hoogtepunten
uit de Premier League en
Primera Division.
advertentie
06.00 Bob's Burgers 07.00 Family Guy
08.30 Het beste van The Late Late
Show 10.00 Modern Family 12.50
American Dad! 13.10American Dad!
19.50 South Park 21.05 Comedy
Central Roast 23.00 Friends 23.55
Modern Family 00.15 South Park
05.05 The Daily Show 05.45 Work
aholics
07.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.30 Kunstschaatsen: Grand Prix, Cup
of China (China) 17.30 Supersport: WK
in Doha (Qatar) 19.00 Superbike: WK in
Doha (Qatar) 19.55 Nieuws: Bulletin
20.00 Snooker: International Champi
onship in Chengdu (China) 22.45
Superbike: WK in Doha (Qatar) 23.25
Nieuws: Bulletin 23.30 Kunstschaatsen:
Grand Prix, Cup of China (China) 01.00
Paardenrennen: Breeders Cup (USA)
02.00 Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
08.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.30
Zeeland Nu 20.40 Zee
land de week 21.00
Zeeland Nu 21.10 Zee
land de week 21.30
Zeeland Nu 21.40 Zee
land de week 22.00
Zeeland Nu 22.10 Zee
land de week 22.30
Zeeland Nu 22.40 Zee
land de week 23.00
Nachtprogramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 15.00
Mr. Smith Goes to
Washington: Tragikome
die. 17.04 Clips 17.25
Simply Nigella 18.00 Het
Journaal 18.10 Moun
tains: Life Above the
Clouds19.00 Het Jour
naal 19.35 ledereen be
roemd 20.10 Weg zijn wij
20.45 F.C. De Kampioe
nen 21.20 Salamander
22.50 Het Journaal 23.15
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 12.30
Rolkrant 19.05 The Hunt
20.00 Het Journaal
20.10 Vranckx 20.40 La
forêt 22.25 Neverland-
ing - A Bad Thriller: Kort
film. 22.40 Les gargons
et Guillaume, a table!:
Komedie. 00.10 Nacht
programma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 12.50
Dual Survival 13.40
River Monsters 14.30
Supertruckers 15.25
Wheeler Dealers 16.20
Strip N' Rip 17.15 Bag
gage Battles 18.10 How
Do They Do It? Met
Thijs en Joep 19.05 Sal
vage Hunters 20.00
Mutiny: Survival on the
Oceans 21.00 Wheeler
Dealers 22.00 Strip N'
Rip 23.00 Iron Resur
rection 00.00 Nacht-
programma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 12.00
Yukon Gold 12.50 Car
S.O.S 13.40 Supercar
Megabuild 18.10 Future
China 2049 19.05 The
Incredible Dr. Pol 20.00
Airport Security: Colom
bia 21.00 Inside 22.00
Drugs Inc. 23.00 Sci
ence of Stupid 00.00
Nachtprogramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 12.30 The
Hairy Bikers' Comfort
Food 13.00 Football
Focus 14.00 BBC News
- Weather 14.15 Rugby
League World Cup
15.45 Madagascar 3:
Europe's Most Wanted:
Komische animatiefilm.
17.10 Final Score 18.10
Len Goodman's Part
ners in Rhyme 18.40
BBC News 18.50 BBC
Regional News and
Weather 19.00 Pointless
Celebrities 19.50 Strictly
Come Dancing 21.20
Casualty 22.10 Gunpow
der 23.10 BBC News -
Weather 23.30 Match of
the Day 00.50 Nacht-
programma's
BBC 2
07.15 Ochtend- en dag
programma's 13.00 Rick
Stein's Long Weekends
14.00 Nigella: At My
Table 14.30 Natural
World 15.30 Escape to
the Continent 16.30 Italy
Unpacked 17.30 Master
mind 18.00 Flog It!
19.00 The Big Family
Cooking Showdown
20.00 Britain Afloat
20.30 Front Row 21.00
Grand Tours of the
Scottish Islands 21.30
Dad's Army 22.00 Josh
Widdicombe: What Do I
Do Now 23.00 Ql XL
23.45 Later - with Jools
Holland 00.50 Nacht-
programma's
ARD
05.30 Ochtend- en
dagprogramma's 17.00
Tagesschau 17.10
Brisant 17.50 Tages
schau 18.00 Sportschau
20.00 Tagesschau
20.15 Klein gegen GroB -
Das unglaubliche Duel!
23.30 Tagesthemen
23.55 Inas Nacht 00.55
Nachtprogramma's
ZDF
05.35 Ochtend- en
dagprogramma's 17.05
Landerspiegel 17.35
Plan b 18.05 SOKO
Wien 19.00 Heute 19.25
Dr. Klein 20.15 Der Sam-
stagskrimi: Stralsund -
Kein Weg zurück 21.45
Der Kriminalist 22.45
Heute-journal 23.00
Das aktuelle Sportstudio
00.25 Nachtprogram
ma's
WDR
06.20 Ochtend- en
dagprogramma's 20.15
Die 90er-Hits - Von
Matthias Reim bis Guns
'N Roses 21.45 Ab in die
90er - Das Turbo-Jahr-
zehnt der Deutschen
23.15 Einfach krass! Die
coolen 90er 00.45
Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 21.00
Taratata fête ses 25 ans
100% live au Zénith
23.00 Journal (RTS)
23.25 Devoir d'enquête
00.45 Nachtprogram
ma's
541 zaterdag 4 november 2017
PZ