Manchester City gaat door naar 22 Kort Bosz Goed nieuws voor Sol Goed nieuws voor Fran Sol (foto). De uitsla gen van de scan en het onderzoek zijn posi tief. Er zijn geen aanvullende behandelin gen nodig. Naar verwachting zal de spits van Willem II eind volgende week de training hervatten. Bij de Spanjaard werd vorige week een tumor aangetroffen in een teelbal, die vervolgens operatief verwijderd werd. Wales riskeert ruzie met Real Wales riskeert ruzie met Real Madrid over Gareth Bale. Ondanks zijn blessure en het feit hij sinds september niet meer speelt, is hij opgenomen in de selectie van Wales, dat oefent tegen Frankrijk en Panama. Weer debutant in eredivisie Rob Dieperink fluit komend weekeinde voor het eerst een wedstrijd in de eredivisie. Zaterdagavond leidt hij Excelsior -Roda JC. De Borculose arbiter, al meer dan vijfjaar actiefin de Jupiler League, is net als Martin Pérez, die vorige speelronde 'promoveerde' naar de eredivisie, 29 jaar. Amrabat kiest voor Marokko Sofyan Amrabat (foto) heeft definitief geko zen voor een interlandcarrière bij Marokko. De middenvelder van Feyenoord zegt daar door 'nee' tegen Oranje, waarvoor hij ook had mogen uitkomen. Marokko heeft aan een punt in de uitwedstrijd tegen Ivoorkust genoeg voor plaatsing voor het WK. Flitsen Quote van de dag 'Voorspelling van geen enkele waarde' Voeckler VOETBüL CHAMPIONS LEAGUE Dat Napoli tegen Manchester City een strijd was tussen de koplopers van Engeland en Italië werd in ne gentig minuten sprankelend en aantrekkelijk voetbal meer dan dui delijk. Napoli begon furieus en fan tastisch in het eigen sfeervolle sta dion San Paolo. Manchester City, toch één van de beste ploegen van Europa, werd het eerste halfuur on dersteboven gespeeld. Napoli bleef maar stormen en dat leverde na twintig minuten een terechte voor sprong op. Lorenzo Insigne combi neerde prachtig met Dries Mertens en scoorde fraai. Toch ging de storm van Napoli niet veel later liggen en direct pro fiteerde de ploeg van Pep Guardi- ola. Verdediger Nicolas Otamendi kopte raak uit een vrije trap. City kwam vlak na rust zelfs op voor sprong toen John Stones, ook een centrumverdediger, via de onder kant van de lat raak kopte. Maar Na poli gaf zich niet gewonnen en kwam via een strafschop van Jor- ginho op gelijk hoogte. Ondertus sen bleef het spel smullen voor de liefhebber. Napoli en City zijn mis schien wel de twee best voetbal lende ploegen van Europa. GROEPF donderdag 2 november 2017 GO VOETBAL VOETBAL VOETBAL VOETBAL Sam Hendriks (Go Ahead) is uitgeroepen tot de beste speler van de Jupiler League in de eerste periode. Per Schuurs (Fortuna Sit- tard) werd uitgeroepen tot grootste talent, zijn trainer Sunday Oliseh tot beste trainer. Ryan Babel heeft in de groepsfase van de Champions League met Besiktas de eerste punten verspeelt. Thuis tegen AS Monaco kwam het niet verder dan 1-1. De Oranje international blijft met zijn team wel koploper in groep G, met grote kans op kwalificatie voor de knock-outfase. - Chef de mission Jeroen Bijl (foto) kan niets met de voorspelling van sportdatabureau Gracenote dat Nederland 19 medailles wint tijdens de Winterspelen. Goed nieuws voor het Borussia Dortmund van Peter Bosz: 158 dagen nadat hij zwaar geblesseerd raakte aan zijn rechterknie heeft Duits international Marco Reus de training weer voorzichtig hervat. IC De Marok kaanse Feyen- oord-midden- velder Karim El Ahmadi (foto) is een van de 30 kandidaten voor de titel Afrikaans voet baller van het Jaar. Vorig jaar won de Algerijn Riyad Mahrez. n De Franse wielrenner Thomas Voec kler was 17 jaar blessurevrij, gaat met pensioen en breekt zijn knieschijf bij een simpel fietstochtje met zijn zoon. Napoli Manchester City Manchester City heeft zich gisteren geplaatst voor de acht ste finales van de Champions League. In Italië wonnen de Engelsen met 2-4 van Napoli. Daniël Dwarswaard Napels Gisteren Sjachtar Donetsk - Feyenoord 3-1 Napoli - Manchester City 2-4 21. Insigne 1-0,34. Otamendi 1-1,48. Stones 1-2,62. Jorginho (pen) 2-2,69. Agüero 2-3, 90+2. Sterling 2-4. gespeeld w g v pt (v-t) 1 Manchester City 4 4 0 0 12 (12-3) 2 Sjachtar Donetsk 4 3 0 1 9 (7-5) 3 Napoli 4 1 0 3 3 (7-9) 4 Feyenoord 4 0 0 4 0 (3-12) Feyenoord werd voortdurend afgetroefd. Ook Jean-Paul Boëtius is hier niet opgewassen tegen zijn tegenstander, foto pro shots

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22