Soms vind je het beste lesmateriaal gewoon in het AD Ook Dustin Hoffman in opspraak 21 of Australië Nieuws in de klas OUDE HUIS gettyimages' Voor 1.597.000 euro krijgt ze 240 vierkante me ter met een moderne open keuken, vijf slaapka mers en twee badkamers, met hoge plafonds en originele ornamenten. Op de koopakte staat ove rigens alleen haar naam vermeld. Publiciste Anna Graham Hunter schrijft in een column in The Hollywood Reporter dat de tweevoudig Oscarwinnaar Rain Man, Kramer vs. Kramer) 'zijn handen niet kon thuishouden' op en rond de set van de film Death of a Salesman. Hunter liep dat jaar (1985) stage bij het bedrijf dat de tv-film produceerde. Zij was toen 17 jaar oud. „Het begon onschul dig toen hij me vroeg om een voetmas sage. Die heb ik hem gegeven. Maar al snel daarna ging het van kwaad tot erger. Hoffman greep me geregeld bij mijn ach terwerk en sprak me toe in zeer expliciete bewoordingen. Ook deed hij enkele oneerbare voorstellen." Dustin Hoffman biedt in een weer woord zijn verontschuldigingen aan. „Ik voel me beroerd als ik iets heb gedaan waardoor ik iemand in een ongemakke lijke situatie heb gebracht. Het spijt me. Het is geen goede afspiegeling van wie ik ben." Steeds meer grote namen uit Holly wood komen onder vuur te liggen. Ook regisseur Brett Ratner Rush Hour, X-Men The Last Stand) en acteur Jeremy Piven (Mr. Selfridge, Entourage) worden momen teel beschuldigd van aanranding. Lastig Een paar weken geleden vertelde Carice nog in een interview met Harper's Bazaar dat ze de lan- geafstandsrelatie met Guy best lastig vindt. „Hij is in zijn leven als acteur veel onderweg. We kennen elkaar nog niet zo lang. We wonen niet samen. Iedereen die mij hier (in Amsterdam, red.) ziet, denkt dat ik maar heel even in Neder land ben, maar ik heb hier gewoon mijn huis in Amsterdam en Guy woont in Australië", ver telde ze. „We zien elkaar zo veel mogelijk, maar we heb ben een heel ingewikkeld patroon van leven; we werken los van elkaar, onregelmatig, in verschil lende landen. Het is logistiek een ingewikkelde puzzel die ook steeds verschuift. Nou ja, never a dull moment." donderdag 2 november 2017 GO FOTO'S VAN BAERLEMAKELAARS.NL, Op Funda staan foto's van het huis aan de Eerste Jacob van Cam- penstraat in Am sterdam dat Carice van Houten te koop zette. De vraagprijs is 1,5 miljoen euro. FOTO'S FUNDA, GETTY Dustin Hoffman, fotoap Na Harvey Weinstein en ook telkens meer beschuldigingen aan het adres van Kevin Spacey, is het nu acteur Dus tin Hoffman die wordt beticht van sek suele intimidatie. Gudo Tienhooven 2 weken gratis het AD. Exclusief voor docenten. Nieuwsmedia zijn prachtige bronnen voor het onderwijs. Wij helpen u een brug te slaan tussen de lesstof en de werkelijkheid buiten school. Wilt u de actualiteit verwerken in uw lessen? Gebruik dan de Nieuwsservice van Nieuws in de klas. Kijk even op nieuwsindeklas.nl/ad De nieuwsmedia. Hoofd sponsor van iedereen. Hoofdzaak voor docenten. Het educatieplatform van NDP Nieuwsmedia

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21