Multitasken Actrice verkiest Vondelpark boven Hollywood ANGELA KIJKT TV Waar zou Carice van Houten naartoe gaan, nu ze vorige week haar benedenhuis in Amsterdam in de verkoop deed? Zou ze zich bij haar Australische vriend Guy Pearce voegen? Het antwoord blijkt maar 1,4 kilometer van haar huidige huis te liggen. Marly bevalt van dochter 'Geen plek voor late show Paul' Quote van de dag 'Die mannen zijn online afgeslacht. En dat vind ik prima' ij'i^ oedenavond en welkom bij afleve- h ring 518 in de serie van de multi- taskende BN'er. Met vanavond: de zanger die presentator wordt." Ik doel natuurlijk op Nick Schilder, de helft van het hitduo Nick Simon, die sinds vorige week quizmaster is bij SBS6. Het lijkt wel of de sterren van nu alles kunnen, of be ter gezegd: alles maar moeten kunnen. Zan ger Jan Smit die acteert én presenteert, ac trice Marlijn Weerdenburg die zingt en pre senteert, Jeroen van den Boom van wie vol gens mij niemand meer weet of hij van ori gine tv-presentator of zanger is, Marco Bor- sato en Kim Feenstra die gaan fotograferen. En zo kan ik nog wel even doorgaan. Helemaal nieuw is het niet. In de jaren 70 ging Willeke Alberti ook acteren in De Kleine Waarheid. In de jaren 90 kon je geen roddel blad openslaan of een BN'er riep trots het nieuwe schildertalent te zijn. Je kunt roepen: schoenmaker blijf bij je leest. Maar 'merken', wat BN'ers in het hui dige tijdsgewricht vooral zijn, moeten nu eenmaal op zoveel mogelijk markten te gelde worden gemaakt. En tv-zenders op hun beurt halen zangers en acteurs graag binnen, want zo'n ster brengt fans en publi citeit met zich mee. Er is alleen één ding: als je als zanger gaat presenteren zoals Nick Schilder, wat hij he lemaal niet onaardig doet, mag dat dan alsje blieft in een spelletje dat ook nog een beetje leuk is om naar te kijken? Of spannend op zijn minst? De opzet van Keep it cool, zoals zijn pro gramma heet, is simpel. Een collega- Bekende Nederlander moet een aantal op drachten voltooien. Zijn of haar hartslag be paalt hoe snel de tijd verstrijkt. Zodra de vraag goed beantwoord is of er vijf dobbel stenen op een ijsstokje zijn blijven liggen, krijgt hij of zij het resterende aantal secon den vermenigvuldigd met een bepaald be drag, uitgekeerd voor een goed doel. Alleen: als hij of zij de opdracht niet redt, is er niks aan de hand. De pot staat nooit op het spel. Sympathiek voor dat goede doel, maar het kijken wordt er niet spannender op. Dus genoeg tijd om me tijdens het kijken af te vragen: hoe vindt goede vriend Kees Tol het eigenlijk dat Nick nu een programma presenteert bij SBS6? Want hij heeft momenteel weinig te doen bij die zender. En laat hem nu net die ene presentator (en Volendammer) zijn die niet kan zingen. Wekenlang hingen er foto grafen voor de deur, toen Carice van Houten vorig jaar beviel van zoontje Monte. Ze hoopten op een glimp van de kers verse moeder en haar vriend Guy Pearce, maar het stel en hun baby won het kat-en-muisspel glansrijk door een dealtje met de buren, waardoor ze hun voordeur niet hoefden te gebruiken. De fotografen dropen af. Hoe fijn de buren ook zijn, dat huis aan de Eerste Jacob van Campenstraat in de Amsterdamse Pijp zette Carice vorige week te koop voor 1,5 miljoen euro. Zou ze haar geliefde achterna reizen - hij is een Australische acteur - en emigreren naar het land down under1 Zouden ze samen een huis zoe ken in de omgeving van Hollywood, waar ze bei den werken? Uit gegevens van het Kadaster blijkt nu dat de Game of Thrones- actrice 'gewoon' in Nederland zal blijven wonen. Zo'n 1,4 kilometer van haar hui dige woning, met uitzicht op het Vondelpark, heeft ze een bovenwoning uit 1873 gekocht. SHOW Marly van der Velden is beval len van haar tweede kindje. vriend Mike hebben op nieuw een dochter gekre gen. Ze hebben het meisje Jac- kie-Rey ge noemd. De eer ste dochter van de actrice, Sammy-Rose, is net 3 geworden. TELEVISIE donderdag 2 november 2017 GO er gaa Carice wonen 111 Paul de Leeuw vindt het jam mer dat er voor lopig geen plek op televisie is voor Lekker Laat, zijn late- late-show. De NPO heeft de komende tijd geen plek in het schema, zei de presentator gis teren op Radio 538. Lekker Laat was in juni dagelijks te zien na de talkshow van Eva Jinek. Doutzen Kroes in Grazia over het seksuele machts misbruik van Harvey Wein- stein en fotograaf Terry Richardson. Zelf heeft ze geen nare ervaringen. Reageren? angela@persgroep.nl Marlies van Leeuwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20