Pleister op de wonde voor Saïd Bouzambou /.w Derde hattrick voor Martijn Simonse 13 ^mamm Het panel van de Zeeuwse Voetbal Awards, een initiatief van CTV Voetbal en de PZC, beloonde hem zo voor zijn spel in de zaalvoetbal topper tegen regerend lands kampioen 't Knooppunt op zater dag en in het duel met Hoeven. De award was voor Bouzambou de enige winst dit weekend, 't Knoop punt kwam namelijk in de aller laatste seconde nog langszij (6-6) en koploper Hoeven kwam in bles suretijd nog op 2-2. Jade Massing (16) zal met een be ter gevoel terugkijken op afgelopen weekend. De keepster van Smer- diek was erg belangrijk in de met 2- o gewonnen wedstrijd tegen Be Quick'28 en werd door haar presta ties gekozen tot Speelster van de Week. Romeo van Aerde werd Trai ner van de Week. De coach van Nieuwdorp greep bij een 1-1-stand in het duel met Arnemuiden in en bracht met Roy de Smit een aanval lende speler in het veld. De invaller had een belangrijk aandeel in de uiteindelijke 3-1-overwinning van Nieuwdorp. J* Hij was belangrijk voor Groene Ster én Terneuzen, maar won niet De Meeuwen werd dit keer Club van de Week. De formatie van trai ner Daan Eikenhout won afgelopen weekend met 0-2 van Den Bommel en bleef daardoor aan kop in de tweede klasse E. Zinho Chergui maakte het Doelpunt van de Week. De linksback van hoofdklasser Hoek slingerde de bal voor in de wedstrijd tegen Swift (1-1), maar zijn voorzet sloeg - gedragen door de wind - in het doel. Zijn eerste achtervolger is Martijn Simonse, die zaterdag namens Luc- tor Heinkenszand alweer zijn derde hattrick van het seizoen maakte. Hij scoorde drie keer in de 7-0-over- winning bij Nieuwland. Hij heeft nu veertien keer gescoord, goed voor 14 punten. Cahit Arslanlar (Bevelanders) en Dave den Boef (Tholense Boys) vol gen hem op twee punten met hun acht doelpunten. Arjen de Koeijer (Yerseke) blijft koploper. Hij scoorde zaterdag twee keer Topscorer ;A,L# dinsdag 31 oktober 2017 SD H dnori was daags haar zege in Etten-Leur nog door het dolle heen. foto gerard van offeren VLISSINGEN Saïd Bouzambou zal niet heel tevreden terugkij ken op afgelopen weekend, ook al was de Vlissinger zelf op za terdag en zondag in vorm bij Groene Ster en Terneuzen. Bij beide clubs - in de zaal en op het veld - scoorde hij twee keer, maar beide keren was een gelijk spel het resultaat. Misschien bood de award voor Speler van de Week enige troost. VLISSINGEN Arjen de Koeijer krikte zijn doelpuntentotaal za terdag op tot vijftien treffers. Met twee treffers speelde hij weer een hoofdrol bij Yerseke, ditmaal in de 3-0-zege in de sta tionsderby bij Kruiningen. De Koeijer leidt riant in het PZC- topscorersklassement. Hij heeft 22,5 punten. Yerseke Luctor Heinkenszand Bevelanders Tholense Boys KWH won Walcheren 3A zat 4Azat 3A zat 3Bzat 3A zat 3Bzat 4A zon j Rico de Putter Bart van den Hemel Krabbendijke I.' NiekvanSprundel Hoek 1 HA zat HBzon 2Ezat 2Ez'at Daniel Wissel Goes Robin Dek De Meeuwen Bas Biesterbosch SSV65 Guus de Leeuw NiekLuime Yerseke Zaamslag 3A zat 6 3A zat 6 Ij 4," Arjen de Koeijer Martijn Simonse Cahit Arslanlar Dave den Boef Bart Chermin Marathon Brabant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 64