koopjeoealnl) Profiteer van gratis verzending bij besteding vanaf €75,- €119,95 v.a. €19,95 Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op www.koopjedeal.nl/krant OÖ 1 miljoen tevreden klanten Cq Klantenservice 7 dagen per week open rj Achteraf betalen T>Tp Gratis verzending vanaf €75,- Dagaanbiedingen van vandaag 31 oktober Gembird Smart 720p HD Indoor Bewakingscamera GRATIS Android iOS app en Windows software verkrijgbaar Draaibaar in twee richtingen: tot 350° horizontaal en tot 90° verticaal Ingebouwde microfoon; communiceer op afstand met degene die je op camera ziet Luxe Isolerende en Verduisterende Gordijnen - In meerdere kleuren/maten €149,95 nu slechts €39,95 €99,95 v.a. €14,95 Isolerend, geluidswerend, antibacterieel, wasbaar, kreukherstellend en kleurvast Voor een optimale privacy in iedere ruimte Volledig verduisterend; helpt bij het beter in slaap vallen Waterdichte Lederen Travelin Outdoor Laarzen - In meerdere kleuren €249,95 nu slechts €99,95 Geschikt voor alle weersomstandigheden Volledig gevoerd met echt wol Buitenkant van hoogwaardig waterafstotend leer Comfortabel 4-seizoenendekbed van topkwaliteit Altijd voorbereid op temperatuurwisselingen; perfect voor het Nederlandse weer Gevuld met hoogwaardige microvezels Vochtregulerend, ademend, ventilerend en isolerend Pulse Oximeter voor het meten van hartslag en zuurstofgehalte Eenvoudig je hartslag en zuurstof meten via een vinger Must-have voor sporters, hart- en longpatiënten en mensen die stoppen met roken Met duidelijk OLED-kleurenscherm Ultrasonic Bodysculpture - Goedkoop en pijnloos naar een gezond en mooi lichaam! €59,95 nu slechts €19,95 €299,95 nu slechts €69,95 Natuurlijke afvoer van vetcellen door ultrasone geluidsgolven Met EMS functie voor versteviging van huid en spieren Met infrarood functie voor het losmaken van (pijnlijke) vastzittende spieren Alleen bij Koopjedeal.nl "g) Veilig achteraf betalen met fiPberPoy Altijd gratis retourneren GEMBIRD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14