Lenin is een toffe vent 66 v •p/ivl 7 MAISON MARLOUS havank ross Van asbak tot zitzak 4. Circus 5. Bal -V] ysA 6. Kaketoe Blijf geloven in het eindresultaat Kantel stoelen en koop hoezen Kunstof berging kan handig zijn C> Eens in de zoveel tijd neemt ons kind niet gewoon een leuke knutsel van de crèche mee, maar een bacteriële of vi rusinfectie. Als je een troep kwijlende en snotterende tuinkabouters bij elkaar in één ruimte zet, dan is dat onvermijdelijk. Laatst was het weer raak. Dat had ik kunnen weten, nu de R weer in de maand zit. Maar toch. Na drie vlek keloze zomermaanden voel je je toch iedere keer weer, geheel ten onrechte, een beetje onaantastbaar. Een kind wordt altijd 's nachts ziek. Het liefst als jij je nét injeremslaap bevindt. Je kind begint te huilen, waarna je je half sla pend uit je bed stort en bij het openen van de slaapka merdeur, ondanks je coma teuze staat van zijn, direct concludeert dat het om een buikgriepvirus gaat. Joepie. Als je dan, na een door waakte nacht, denkt: nu heb ik het allerergste wel gehad, dan volgt de volgende mor gen als kers op de taart de terreur van de kinderpro gramma's. En dat is ook nog niet zo erg, maar helaas wil jouw zieke kind die pro gramma's bij jou op schoot bekijken, waardoor er geen ontsnappen mogelijk is. Een kind wordt altijd 's nachts ziek. Het liefst als jij je net in je remslaap bevindt Ons kind is momenteel fan van Barbapapa. Snap ik. Ik vind Barbapapa ook een toffe peer. Goede echtge noot, liefhebbende vader, nooit te beroerd om iemand te helpen. Dat is het pro bleem niet. Maar Barbapapa is ook een ontzettend linkse rakker. De thema's in Barba papa variëren van jagers die lik op stuk krijgen, tot Bar bapapa die door milieuver- WAT DOEN WE ERMEE? vuiling naar een andere pla neet verhuist of naar het platteland trekt omdat hij niet in een 'moderne flat' wil wonen. Strot Ook daar heeft hij een punt, zeker, maar om dat een hele dag door de strot geduwd te krijgen door een verteller met typische zestigerjaren- stem die tevens alle stem men van de karakters uit de serie verzorgt (inclusief de vrouwelijke), dat is te veel van het goede. Een familielid infor meerde aan het eind van de dag of onze dochter weer was opgeknapt. Ik ant woordde bevestigend. En deelde tevens mijn observa ties ten aanzien van Barba- papa's politieke kleur. Het bleef even stil aan de lijn. Toen zei hij: 'Ja, dat viel mij ook op. Feitelijk zou hij niet 'Huup, huup, Barba- truc', maar 'Lenin is een toffe vent' moeten zeggen.' Dan nog dit: u reageerde in groten getale op mijn co lumn over mijn vaders ana loge Canon. Enorm bedankt voor alle tips! Het komt vast goed met de camera. vrijdag 27 oktober 2017 GO €30, Alessi €22,50, Wesco €7,90, Rice Echt waar: je kunt je tuinmeubilair weer als nieuw krijgen. Een transparant onder houdsmiddel beschermt het hout tegen weersin vloeden als zon en regen. Je ziet de regen druppels erop blijven liggen. Daarnaast ver diept het de kleur van het hout, wat een mooie en rijke uitstraling geeft. Je meubels onderhou den is niet alleen een kwestie van beitsen of lakken. Kantel stoelen bijvoorbeeld met de rugleuning tegen de tafel, dan rolt het water zo van de lak. Wil je ze voor langere tijd opber gen, doe dat dan overdekt of met hoezen. Wil je echt geen hoe zen? Bij mij op het balkon vierhoog geven die dingen als het flink waait nogal wat geluids overlast. Ik heb mijn rotan tuinmeubelen opgeslagen in de ber ging. Een kunststof ber ging kan ook uitkomst bieden. Klein, gemakkelijk op te zetten en onderhoudsvrij. Waarin Marlous na een doorwaakte nacht met een ziek kind ontdekt dat Barbapapa een ontzettend linkse rakker is. Veranderlijk en kritisch als kleine kinderen kunnen zijn, is de kringloopwinkel een geweldige plek om goedkope kinderboeken te scoren. Het is nóg leuker om er met de kinderen of klein kinderen zelf heen te gaan en ze een boekje te laten kiezen. Kringloopboeken kosten hooguit een paar euro en zodra de kinderen ze hebben uitgelezen of op het verhaal zijn uitgekeken, breng je ze weer net zo gemakkelijk terug. Boeken van de kringloop winkel hebben daarbij vaak ook een hoge esthetische waarde. Begin bijvoor beeld een ver zameling van pocketboekjes met covers ont- COMPLOT worpen door Dick Bruna, of met een ander thema natuurlijk. Snijd met een scherp mes de kaft van het boek en lijst de cover in. Een goedkoper, origineler kunst werk bestaat niet en zo heb je altijd iets om naar op zoek te gaan als je een kringloop be zoekt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 51