5 Karakteristiek wonen in het centrum van een dorp Iets nieuws maken is leuker dan iets onderhouden zin, zoveel werk hadden we verzet. De toenmalige eigenaar vond dat prima." Die tuin is echt favoriet bij het hele gezin. „We zijn ook gewend aan de ruimte en de privacy", geeft Nicole aan. Vroeger op de camping viel het hen op dat andere gezinnen heel zachtjes deden voor de tent. „Dat hebben wij nooit geleerd, wij praten buiten net zo hard als binnen", zegt Anouk. Als het te fris wordt, zit het gezin het liefst in de serre. Peter: „Deze aanbouw hebben we groten deels laten doen. Hier keken we van uit de keuken op een blinde muur, dat was zo zonde." Roze De keukenkastjes verfde Peter jaren geleden zeegroen, de serremuur werd paars en de muur in de huiska mer kleurde roze. De familie Van Beers houdt wel van een beetje kleur. „Ik houd vooral van geel en oranje- tinten, Nicole van roze en paars", ver telt Peter. „Je kunt wel zien wie er ge wonnen heeft." Nicole: „Het enige waar we ruzie over krijgen is behang, dus dat hebben we niet." Over de kleur verf op de muur overleggen ze wel, het liefst met zijn vieren. Nicole komt met de ideeën en maakt collages. De rest van het gezin geeft haar mening. Soms duurt dat wel even, wikken en wegen ze wat af. Maar uiteindelijk komt er altijd wat uitrollen. „Iets nieuws maken is leu ker dan iets onderhouden", geeft Pe ter aan. Hij smeert liever een nieuwe kleur op de muur, dan dat hij de be staande kleur bijwerkt. „Daar vind ik niet zoveel aan." Brood Nicole en Peter hopen samen oud te worden in hun huis, maar alleen als dat in goede gezondheid kan. „Op het moment dat je dit zelf niet meer kunt onderhouden, moet je maken dat je wegkomt", legt Nicole uit. „Dan wel", vindt ook Peter. „Dat maakt te gen die tijd ook niet uit: ze bakken overal brood, we kunnen overal wo nen." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 27 oktober 2017 rustig te zijn —Peter van Beers Peter van Beers (52) Teamleider laborato rium- en trombose- dienst Nicole van Beers (52) Technisch onderwijs assistent scheikunde Astrid van Beers (19) Student Logistics En gineering aan NHTV Breda Anouk van Beers (18) Student Levensmid delentechnologie aan Wageningen Univer sity Research Sprundel Adres: Sint Janstraat 85 Prijs: €349.000 k.k. Bouwjaar: 1900 Kenmerken: Voor oorlogse, vrijstaande woning met garage en praktijkruimte. Gelegen in het cen trum, geheel ver bouwd en gemoder niseerd in 2010. Wouw Adres: Bergsestraat 65 Prijs: €299.000 k.k. Bouwjaar: 1885 Kenmerken: Ruim uitgebouwde woning met aangebouwde berging. Veel authen tieke details en een diepe achtertuin op het zuiden. Nabij uit valswegen. Standdaarbuiten Adres: Havenstraat 19 Prijs: €550.000 k.k. Bouwjaar: 1900 Kenmerken: Nabij het centrum en met weids vrij uitzicht over de landerijen. Met vrijstaande ga rage, oprit, voortuin en diepe parkachtige achtertuin. De familie Van Beers zit het liefst in de tuin en als dat te fris is in de serre. FOTO'S JAN STADS Made Adres: Kerkstraat 3 Prijs: €425.000 k.k. Bouwjaar: 1930 Kenmerken: Jaren- dertigwoning met ga rage, ruime woonka mer, leefkeuken, slaap- en badkamer op de begane grond en een extra ruimte. In het centrum met winkels en uitvalswe gen vlakbij. Wagenberg Adres: Brouwerijstraat 55 Prijs: €499.000 k.k. Bouwjaar: voor 1906 Kenmerken: Ruime woning met hoge plafonds en een klas sieke afwerking. Woonoppervlakte van 314 m2 meter op 1.655 m2 grond. Elke ruimte is functioneel en ruim van opzet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 49