Cruise Cuba 6 Caribbean 3 Verdachte was misschien op inbrekerspad Zeecruises Kras.nl/horizon Michael P. heeft het lichaam van Anne Faber eerst op een nog onbekende plek verborgen en haar later verplaatst naar een bos bij Zeewolde. Dat melden bronnen vlak bij het onderzoek. De avond van Annes verdwijning reed P. op een gestolen en onverze kerde scooter. De recherche houdt er rekening mee dat hij op inbre kerspad was. Hoe Anne om het le ven is gebracht en waar dat is ge beurd, is nog onduidelijk. Het OM maakte afgelopen woensdag wel bekend dat P. niet alleen wordt ver dacht van moord of doodslag, maar ook van 'wederrechtelijke vrij heidsberoving en verkrachting'. Justitie is nog bezig met het maken van een tijdlijn om precies in beeld te krijgen wat allemaal is gebeurd. De 25-jarige Anne Faber uit Utrecht verdween op vrijdagavond 29 september, toen ze niet meer thuis kwam na een fietstocht in de regio Utrecht. Anne vertrok rond 17.00 uur, toen het nog zonnig was. Die avond sloeg het weer om en kwam Anne in een hoosbui te recht. Op een zeker moment is ze de 27-jarige Michael P. tegengeko men. Nadat P. het lichaam van Anne had verborgen, besloot hij het te verplaatsen naar het Nulderpad in Zeewolde. Wanneer dit is gebeurd, is nog onduidelijk. In de auto die P. tot zijn beschikking had, die in be slag werd genomen door de politie, werden ook bloedsporen van Anne aangetroffen. Woensdagavond 11 oktober heeft P. de politie uit eigen beweging verteld waar hij Anne had begraven, waarna forensisch rechercheurs haar donderdagoch tend vonden. Enkele dagen nadat Anne was ver mist besloot de politie haar tele- i Hoe ze om het leven is gebracht en waar dat is gebeurd, is op dit moment nog onduidelijk comgegevens uit te lezen. Omdat haar telefoon niet was 'uitgelogd' bij de zendmast, zoals dat gebeurt als een telefoon wordt uitgezet of wegvalt, maar abrupt uit het net werk was verdwenen, vermoedde de politie direct dat er iets ernstigs was gebeurd. Het laatste signaal werd opgevangen op een fietspad tussen Soest en Den Dolder. P. kwam in beeld bij de politie nadat zijn dna was aangetroffen op de jas van Anne. Die werd door een voorbijganger gevonden op een fietspad bij Huis ter Heide. Later werd haar fiets gevonden in een vij ver in Huis ter Heide, net als haar tas, die even verderop lag. Kliniek De veroordeelde zedendelinquent P. verbleef in het kader van een re- socialisatietraject in de forensisch psychiatrische kliniek Altrecht Aventurijn in Den Dolder. In 2012 werd hij in hoger beroep veroor deeld tot een celstraf van twaalf jaar, omdat hij twee minderjarige meisjes onder dreiging van een nepwapen had verkracht. Ook bleek gisteren dat de vrijhe den van P. bij Altrecht Aventurijn nog groter waren dan gedacht. Zo begon hij half september met een avondcursus tot hovenier op een school in Houten. Dat bevestigt het Wellantcollege waar P. les volgde. „We wisten niets van zijn achter grond. Dat hoeft ook niet, wij zijn een normale school en bieden re gulier volwassenenonderwijs", re ageert woordvoerder Willy Vogels. 1, jpgfllSrf De wereld is Kras vlucht, KRAS of bel 088-0885 886 3 vrijdag 27 oktober 2017 GO Heel Thailand was gisteren in diepe rouw gedompeld tij dens de tweede dag van de vijf dagen durende uitvaart van koning Bhumi- bol. Het lichaam van de koning, die 13 ok tober vorig jaar op 88-jarige leeftijd overleed, werd na een mars door Bangkok gecre meerd. Het laatste eerbetoon voor de crematie van gister avond was door drenkt met honder den jaren oude tra dities. FOTO'S EPA, REUTERS Michael P. verborg Anne Faber eerst op andere plek Yelle Tieleman A Bij dit fietspad tussen Soest en Den Dolder werd het laatste gsm- Den Dolder signaal van Anne waargenomen, foto angeliek de jonge U-sr. F» rr- YiVlK- 'fnm 12 dagen v.a. Boek nu bij Kras en ontdek het authentieke Cuba en Caribische droombestemmingen per luxe MSC Cruise! Compleet: incl. vliegreis, transfers en alle maaltijden. Genieten: te boeken i.c.m. All Inclusive strandhotel. Uniek: ontdek de koloniale hoofdstad van Cuba, Havana. 7 nachten per MSC Armonia***+ Alle maaltijden aan boord Luxe comfort Italiaanse topkeuken Casual informeel Volop entertainment Persoonlijke service Vertrek: wekelijks t/m oktober 2018 Inclusief rondreis Cuba 16 dgn v.a. 1899 Exclusief bij Kras: combineer uw cruise met een 6- of 8-daagse rondreis voorafgaand aan uw cruisevakantie! Ontdek de hoogtepunten van het authentieke Cuba. Havana tfS, Prijzen per persoon ötb.v. 2 personen exclusief servicebijdraraé.Teserveringskosten en Calamiteitenfpmis 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 3