EEN ROUWBERICHT OP DE FAMILIEBERICHTEN PAGINA Anja Janssen - Visser Anja Janssen - Visser Anja Janssen - Visser Het overlijden van een dierbare is een ingrijpende emotionele gebeurtenis, waarbij nabestaanden allerlei zaken dienen te regelen. Eén van die zaken is het rouwbericht op de familieberichten pagina, om kennis te ge ven van het overlijden, maar ook om uw medele ven te betuigen. Dit bericht kunt u geheel naar wens op een warme, persoonlijke en stijlvol le manier samenstellen. Naast het plaatsen van de zogenoemde hoofd- berichten is het mogelijk namens overige familieleden, vrienden of de werkgever volgberichten in dezelfde sfeer te op te stellen, zodat een mooi, gezamenlijk eerbetoon aan de overledene ontstaat. Kleur, sfeer en emotie Hendrik Janssen Opmaakmogelijkheden Aanleveren Dankbetuiging en 'In memoriam' Colofon familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties: r Met een aantal elementen en persoonlijke toevoegingen is het mogelijk, emotie en een eigen sfeer te creëren. Het gebruik van witruimte geeft extra rust en harmonie, waardoor tekst en beeld beter tot hun recht komen. Het bericht krijgt een chique uitstraling. Kleur in het rouwbericht helpt het bericht persoonlijker te maken, bijvoorbeeld door het kiezen van de lievelingskleur van een overledene. Wanneer een (oud) medewerker, of een lid van een sportvereniging overleden is, kan een bedrijfs- of clublogo in kleur toegevoegd worden. Er is ook ruimte voor foto's of afbeeldingen van de overledene, en voor beelden en illustraties die diens interesses tonen. Uiteraard is de tekstkeuze vrij. Gebruik maken van een persoonlijk gedicht vergroot de emotie van het rouwbericht. Na een kort ziekbed is op 75-jarige leeftijd, in het bijzijn van haar kinderen, overleden onze lieve Mamma, Oma en Omi sinds 4 februari 2006 weduwe van Apeldoorn: Rein en Corry Sam Brenda Den Bosch: Corina en karei Bram en Thea Klaartje Theo Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Het Land te Arnhem voor alles wat ze voor Mama betekend hebben. 3 oktober 2017 Correspondentieadres: Rein Janssen Buitensingel 1,7336 AZ Amsterdam Mamma is in haar kamer D2 van Zorgcentrum De Zorg, Centrumlaan 632 te Arnhem, waar vrijdag van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag a.s. om 13.00 uur in de parochiekerk, waarna de crematie in besloten kring zal plaatsvinden in crematorium Gelderland, Rondweg 36 te Arnhem. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze aankondiging a/s zodanig te beschouwen. ROUWBERICHT 3 KOLOM Een familiebericht kunt u in vele formaten plaatsen met variaties in hoogte en breedte. De opmaak mogelijkheden zijn enorm, er is keuze uit talloze lettertypes en kaders. De Persgroep heeft de beschikking over divers beeldmateriaal dat u aan het bericht kunt toevoegen. Te denken valt aan muziek instrumenten, diverse sporten en dieren. De mogelijkheden voor het opmaken van een familiebericht zijn eindeloos, u kunt het bericht geheel naar eigen wens opstellen. Uw uitvaartverzorger kan u hier meer oververtellen. Wilt u graag zelf een rouwbericht samenstellen? Dit kan snel en eenvoudig op www.familieberichtenonline.nl. Wilt u meer informatie of heeft u hulp nodig, neem dan contact op met onze afdeling familieberichten 088-0139999. Onze vakkundige medewerkers helpen u graag verder. ledereen persoonlijk bedanken voor het medeleven, de getoonde belangstelling en betrokkenheid na het overlijden van een dierbare is vaak niet mogelijk. Een dankbetuiging op de familieberichtenpagina is dan een goed alternatief. Met een 'In memoriam' houdt u de herinnering aan de overledene in leven. Daarnaast biedt het vaak steun. Ook een dankbetuiging en 'In memoriam' kunnen volledig naar wens opgemaakt worden en aansluiten op de eerder geplaatste kennisgeving. Bij kant-en-klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten: Daags voor plaatsing 12.00 uur. E: familieberichtenpzc@persgroep.nl T: 088-0139999 I: u kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Middels deze weg willen wj iedereen bedanken die met bloemen, woorden en aanwezigheid ons heeft bijgestaan bij het verlies van Jullie steun in deze moeiljke tijd, zowel tijdens haar ziekte als na haar overlijden, heeft ons erg goed gedaan. Rein en Corry, Sam, brenda Corina en Karei, bram en Thea, kiaartje, Theo Amsterdam, oktober 2017 DANKBETUIGING 3 KOLOM I LIEFDEVOLLE HERINNERING 3 oktober 2016 3 oktober 2017 Groot is de leegte die jij achterliet, mooi zijn de herinneringen die blijven. Rein en Corry, Sam, brenda Corina en Karei, bram en Thea, Klaartje, Theo IN MEMORIAM 3 KOLOM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62