koopjedeal.nl) Profiteer van gratis verzending bij besteding vanaf €75,- Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op www.koopjedeal.nl/krant OÖ 1 miljoen tevreden klanten Klantenservice 7 dagen per week open Achteraf betalen Gratis verzending vanaf €75,- Dagaanbiedingen van vandaag 25 oktober Comfortabele 3D Air Hotel Topdekmatrassen - Anti-allergeen en anti-huisstofmijt Zuinige en waterdichte LED-balken incl LED-buis Dutch Originals Bluetooth Soundbar Speaker €199,95 nu slechts Enorm zuinig; bespaar op je energiekosten Extreem veel branduren (30.000) Vervang voordelig je oude TL-balken! Voor een perfecte geluidservaring met je TV Stream ook muziek vanaf je telefoon/ tablet dankzij Bluetooth Eenvoudig te bedienen met handige afstandsbediening Geen vervelende spleet meer tussen 2 matrassen Maakt gebruik van 3D ventilatie techniek, ventilerend en vochtregulerend Verhoogt de levensduur van je matras SLEEP MED,_ Quick (Q1905) herensneakers - In meerdere modellen/kleuren Traagschuim (Memory Foam) hoofdkussen van SleepMed 12-pack Pierre Calvini boxershorts - 12 stuks in vele verschillende kleuren €119,95 nu slechts €159,95 nu slechts Een perfecte pasvorm en draagcomfort •S Voorzien van een dubbele knoopsluiting Krimpt niet, zelfs na vele wasbeurten Staan mooi onder een jeans en bij vele andere casual outfits Optimale pasvorm en draagcomfort De perfecte verhouding tussen een nette schoen en sportschoen Bevordert een ontspannen nachtrust Uitgerust wakker worden Past in iedere gangbare kussensloop Alleen bij ons: Veilig achteraf betalen met flPberPay Altijd gratis retourneren Energie IN MEERDERE MODELLEN EN Pierre Calvini

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 28