1111 Fotoboek Buitengewoon Goes wordt zondag gepresenteerd immi 7 Boeken over Goes in vroegere tijden zijn er genoeg. Maar een mooi document over het hedendaagse Goes en de omliggende dorpen was er niet. Maar nu wel met 'Buitengewoon Goes'. Wie denkt aan Goes, denkt aan de televisietoren, de Grote of Maria Magdalenakerk of de watertoren. Maar Goes heeft veel meer. Verborgen plekjes, ak kers, water en dorpen die ook bij de gemeente horen. Fotograaf Charles Linssen door kruiste de gemeente op zijn fiets en te voet en legde het heden daagse Goes vast met zijn camera. „Ik heb een jaar of twee rondgelo pen", vertelt de oud-wethouder van Goes. „En zo heb ik gepro beerd een echt tijdsdocument neer te zetten." Zijn foto's zijn ge bundeld in het boek Buitenge woon Goes. Een fotoboek, aangevuld met een achttal interviews met bijzon dere mensen. „Daarvoor hebben we PZC-columnist Willem van Dam gevraagd. Hij schrijft heel toegankelijk en kent de dorpen erg goed", zegt Anthony Fierloos van boekhandel en uitgeverij Paard van Troje. „We hebben daarvoor Ik heb geprobeerd een tijdsdocument neer te zetten inwoners gevraagd die wat voor de gemeenschap betekenen", zegt Linssen. Door de foto's van Linssen krijgt de lezer een compleet beeld van de stad Goes en de dorpen Kloetinge, Kattendijke, 's-Heer Hendrikskin deren, 's-Heer Arendskerke, Wol- phaartsdijk, Oud-Sabbinge en Wilhelminadorp. Ook het buiten gebied is niet vergeten. In het boek is een bijzondere pagina opgeno men. Een blanco bladzijde. Met die pagina daagt Linssen de lezer uit zelf een eigen beeld toe te voe gen om het boek over Goes per soonlijk te maken. Het boek wordt zondag 29 okto ber gepresenteerd. Tussen 14.00 en 16.00 uur signeren Charles Linssen en Willem van Dam het boek in boekhandel Paard van Troje, Lange Vorststraat 2 in Goes. dinsdag 24 oktober 2017 BE Eigentijds beeld van dorpen en stad Melita Lanting - Charles Linssen A De liefde wordt bezegeld in het oude stadhuis van Goes A Een intrigerend beeld: bij wie horen die mooi gevormde benen achter het glas? A Als de zomer op de laatste benen loopt is het tijd om het wui vende graan op de akkers te oogsten. Wat rest is een stoppelveld. A In het vroege voorjaar kleuren krokussen de vesten in Goes geel. foto's charles linssen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 70