Corrine de Visser heeft rolstoelbus 47,50 Hugolien den Boer Samir el Khalifioui Elly van de Waart 3 Haar zoon Thomas (13) is door een hersenbloeding meervoudig ge handicapt. De Visser kan hem door rug- en polsklachten niet meer de auto in tillen. Daarom moest hij kruipend naar de auto toe. En als De Visser bijvoorbeeld naar een winkel ging, moest Tho mas in de auto blijven, omdat zijn rolstoel niet mee kon. „Straks komt de winter er weer aan, zo kan het toch niet langer", klonk de noodkreet van de moeder. Ze besloot een crowdfundactie op zetten. In de afgelopen twee maanden is er ro.ooo euro opge haald. Er kwamen 434 donaties binnen. „Ik ben heel verrast, ik had nooit verwacht dat het zo snel zou gaan." Sinds vorige week vrij dag staat de rolstoelbus voor de deur. „We zijn toen met z'n allen naar de Gamma geweest. Gewel dig. Dat klinkt misschien stom, maar we konden voor het eerst met z'n allen op pad. Er ging een wereld voor ons open." Kijk snel op DELTA.nl/opdezaak Professionele klantadviseurs met ondernemersspirit Snelste internet van Zeeland dinsdag 24 oktober 2017 GOES Hoewel de nieuwe afslagen al open waren, nam Hu- golien den Boer gisterochtend vanuit Zierikzee toch nog de 'oude' route naar het ziekenhuis in Goes. „Per ongeluk, want ik zag de borden van de nieuwe afrit nog niet. Op de terugweg ben ik wel over de nieuwe aansluiting gereden. Dat gaat een stuk sneller. Zeker vijf minuten, al was het vanochtend nog erg rustig op de weg. Of de hele aansluiting logistiek handig is, zal nog moeten blijken. Alleen van die afscheidingsbanen op de rotondes denk ik: is dat nou nodig?" GOES Samir el Khalfioui werkt als engineer namens Beumer Group bij PostNL, waarvan het kantoor bijna aan de Nansen- baan ligt. Iedere dag komt hij vanuit Antwerpen naar Goes ge reden. „Hiervoor nam ik afslag 's-Gravenpolder of Goes-Zuid. Omdat ik daar vroeg rijd, heb ik er nooit in de file gestaan. Maar het kan er wel druk zijn, vooral bij de rotonde bij McDo nald's." Zijn diensten beginnen vroeg. Zo rond zes uur in de ochtend. Even daarvoor was de afslag gisterochtend al open. Hij lacht: „Ik denk dat ik de eerste was die over de afrit reed." 'S-HEER ABTSKERKE Elly van de Waart uit 's-Heer Abts- kerke is blij met de nieuwe aansluiting. „We hebben familie in Zierikzee wonen en rijden dus heel vaak over de Nansenbaan naar de oprit van de snelweg bij Goes-Zuid. Rond vier uur in de middag staat het daar altijd vast. Dat is vervelend. Ik denk dat dat met de nieuwe afslag veel tijd gaat schelen. Ook om boodschappen te doen in Goes, want het is ook altijd druk op de Buys Ballotstraat. Laatst had ik een afspraak in de stad. Ging ik een half uur van tevoren weg, maar was ik nog te laat." voorlopig het laatste project Hugolien den Boer: „Een stuk sneller." A Samir el Khalifioui: „De eerste." A Elly van de Waart: „Dat gaat veel tijd schelen." A De nieuwe afslag 35a is geopend, fotosmarcelledavidse De droom van Corrine de Vis ser uit Goes is uitgekomen. In juli startte zij een crowdfund- actie om genoeg geld bij elkaar te krijgen voor een rolstoelbus. Vorige week vrijdag heeft ze haar doel bereikt. Jari Klapwijk Goes Al vanaf per maand verbindt Gratis volledige installatie Hoogste «Ploadsnelheid

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 31