koopjedeal.nl) Profiteer van gratis verzending bij besteding vanaf €75,- Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op C www.koopjedeal.nl/krant 1 miljoen tevreden klanten (J) Klantenservice 7 dagen per week open Achteraf betalen Gratis verzending vanaf €75,- Dagaanbiedingen van vandaag 20 oktober Warme en comfortabele Apollo pantoffels - Geschikt voor dames en heren €49,95 nu slechts €14,95 Heerlijk warm gevoerd met een fluweel achtige stof Perfect voor de koude herfst- en wintermaanden Stevige anti-slip zolen Luxe Isolerende en Verduisterende Gordijnen - In meerdere kleuren/maten €99,95 v.a. €14,95 Isolerend, geluidswerend, antibacterieel, wasbaar, kreukherstellend en kleurvast Voor een optimale privacy in iedere ruimte Volledig verduisterend; helpt bij het beter in slaap vallen 16-pack Opzetborstels voor Oral-B/Braun en Philips €59,95 v.a. €4,95 Bespaar een hoop op het alledaagse Voor een gezond tandvlees en gebit Elektrisch poetsen hoeft niet langer duur te zijn Sinji Indoor Smart WiFi Bewakingscamera - GRATIS app verkrijgbaar €129,95 v.a. €39,95 Optimale beveiliging voor je huis, winkel, eigendommen en gezin Bekijk waar ook ter wereld live beelden Ingebouwde microfoon en speaker voor two-way audio MEGA ACTIE: Complete 2-Persoons Kwaliteits Boxspring van Alaska Bedding €1299,- riu slechts €499,- Incl. gestoffeerde onderboxen, pocketveringmatrassen, comfort toppers deluxe en gestoffeerd hoofdbord Matrassen zijn voorzien van 5-zone pocketvering (300 pockets per m2) Verkrijgbaar in 3 verschillende maten Professionele hometrainer met 8 weerstandsniveaus €149,95 nu slechts €69,95 Ideaal om je conditie te verbeteren, gewicht te verliezen of thuis te revalideren S Houdt de tijd, snelheid, afstand en verbruikte calorieën continu bij Verstelbaar zadel en armsteunen; altijd correct en comfortabel trainen Alleen bij ons: Veilig achteraf betalen met flPbepPay Altijd gratis retourneren ALLE MATEN DEZELFDE PRIJS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 28