OysrJeilsn 14 FAMILIEBERICHTEN V'amaïa amaïa Ljeense Elfriede Klink-Koppenaal Jozias Joziasse O IHensen.inq.nl Elly -Joost- Teun Klippel Ieder moet op 's levens wegen bet vrachtje rijden dat hem past. Komt hij dan een brugje tegen zwaarder valt hem dan de last. Maar hij denkt ik duw wat aan 't zal hierna wel beter gaan. Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Homberg(D), 5 september 1947 Middelburg: Middelburg: Vlissingen: t Goes, 17 oktober 2017 Teus Klink Mandy Klink Freddie Melaard Danique, Rowan Frencis Klink Jeroen Jansen Christian, Dyon Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Hospice het Clarahojje Goes voor hun liefdevolle verzorging. Briljant 17 4337 ME Middelburg Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen op maandag 23 oktober van 19-00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 24 oktober om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Elly hield van rozen Laurens Reijnierse Laurens Reijnierse Lau Lau Reijnierse Ubi caritas et amor Deus ibi est Ineke Moison Geboren s'Heerenhoek 17-02-1960 Geerard Schipper J.W.Schuurmanstraat 112 A 4357 EM Domburg Overleden Rotterdam 16-10-2017 Geschokt en diepbedroefd zijn wij na het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerkster Ineke Moison Na een periode van hoop en vrees hebben wij veel te vroeg afscheid van haar moeten nemen. Ineke is bijna 35 jaar werkzaam geweest in verschillende vormen van ons huidige bedrijf. Niet alleen bij onze medewerkers maar ook bij onze klanten was Ineke een bekend en vertrouwd gezicht. Wij herdenken Ineke als een hardwerkende, plichtsgetrouwe medewerkster met een zeer groot verantwoordelijkheidsgevoel. Als specialist van onze versafdelingen zullen wij haar vakmanschap, inzet en betrokkenheid enorm gaan missen. Als collega en mens laat Ineke een enorme leegte achter binnen ons bedrijf. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Evelien, Gertjan, Anoek en Lieke de Kok Albert Heijn de Kok Domburg Met grote droefheid hebben wij kennis genomen dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze collega Ineke Moison Voor menigeen onder ons was ze veel meer dan zomaar een collega. Wij wensen de naaste familie en vrienden veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd Collega's AE1 De Kok Domburg Met droefheid delen wij u mee dat na een moeizame levensavond is overleden onze zorgzame vader en schoonvader sinds 1 augustus 2001 weduwnaar van Tannetje Joziasse-Buijs Oost-Souburg, juni 1923 t Vlissingen, 17 oktober 2017 Breedenbroek: Jan en Marika Vlissingen: Tom Wij bedanken de medewerkers van Zorgcentrum Scheldehofin Vlissingen voor de ruim 7jaar liefdevolle verzorging. Onze vader is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 23 oktober om 11.20 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Ffavendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van 11.00 tot 11.15 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Tom Joziasse Menno van Coehoorngracht 29 4383 BS Vlissingen kijk ook op Zo onverwacht en zo onbegrijpelijk snel overleed op een leeftijd van 23 jaar onze lieve nicht Zij was de dochter van Wim Geense en ons overleden zusje en tante Anneke Geense-Heerebout. Tamara had nog zoveel plannen voor de toekomst. Berry en Marijke Heerebout Hessel en Melinda, Rutger en Teresa, Mara en Rogier Gerard en Joos Heerebout Wietske en Stefan, Floor en Bart, Bram en Nienke Hans en Petty Heerebout Jorma, Remy en Marloes, Maya en Kevin Achternichten en achterneven 14 oktober 2017 Onze lieve, lieve (O)pa is niet meer Gevoelmensen hebben genoeg aan één blik Waar rationelen duizenden woorden voor nodig hebben Hans en Lia Fokke-Klippel Niels en Melissa Lewedorp, 17-10-17 Diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee hij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij in zijn vertrouwde omgeving afscheid genomen van onze lieve man, vader, schoonvader en opa Koudekerke, 18 september 1938 t Koudekerke, 17 oktober 2017 Riet Reijnierse-Brasser Sjaak Reijnierse Lenie en Tino Bortolotto-Reijnierse Anna Fabio Correspondentieadres: Zwaanweg 3 4371 NJ Koudekerke Maandag 23 oktober kunt u tussen 10.30 en 11.15 uur afscheid nemen van Lau in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. U bent van harte uitgenodigd om met ons het leven van Lau te herdenken tijdens een dienst in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. De dienst op 23 oktober begint om 12.30 uur. Na de dienst kunt u ons condoleren in de koffieruimte van het crematorium. Wie geen kaart heeft ontvangen, kan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar de huisartsen dr. A.F. Gulam en dr. I. Hokken-Flopman en de verzorgenden van Zorgstroom (BIT team) voor de liefdevolle zorg die zij aan Lau hebben geboden. Na een kortstondige ernstige ziekte hebben we helaas afscheid moeten nemen van onze lieve, behulpzame broer, zwager en oom We zullen hem erg missen. Oost-Souburg Haarlem Middelburg Koudekerke J. Reijnierse t R Reijnierse-Caljé M. Reijnierse t J. Reijnierse f W. Reijnierse t C. Reijnierse-Evers J. Polderman t M. Polderman-Reijnierse A. Reijnierse J.M. Reijnierse-de Graauw N. Reijnierse t neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zwager en oom C. en H. Kesteloo-Brasser Wilma en Leo Bosgra-Kesteloo Tjerk en Veerle Wiebe Peter Kesteloo L. Brasser

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42