O üvsr leden V 14 FAMILIEBERICHTEN Gré Leny de Kant - van den Broeke c Lieve Mam Gré Cobben-van der Hooft Eddy van der Hooft (Johanna (Sp%lon-^Reenhouls Jo O fT1ens9n.inq.nl Opgewekt en zorgzaam, nooit klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, je kon niet meer... Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en dochter Margaretha Cornelia weduwe van Jacobus Cobben Zij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Zaamslag: Karla en Paul Joeri Damp en Esther Zaamslag: Erik en Nicole Kitty en Joey Ivan Zaamslag: Ma van der Hooft 16 oktober 2017 Correspondentieadres: Gerard van der Nissestraat 9, 4543 AD Zaamslag U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zondag 22 oktober van 14.00 tot 14.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 23 oktober om 14.00 uur in de aula van boven genoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Intens verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante We zullen je voor altijd missen. Corrie en Jaap Rinus en Ria Neven en nichten Met grote verslagenheid hebben we moeten vernemen dat onze collega plotseling is overleden. Eddy was een gewaardeerde en fijne collega. Die we enorm zullen missen. We wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Collega's Compounding Plant, Team A, B, C, E en OFT Een goed mens, gewoon een bijzonder mens. We blijven voor altijd verbonden in liefde. We houden zo oneindig veel van jou, mijn vrouw, moeder, schoonmoeder, onze oma, zus, schoonzus en tante Groede, 31 augustus 1939 f Middelburg, 11 oktober 2017 Oost-Souburg: Henk Vlissingen: Ellen en Patrick Fleur, Sander Vlissingen: Ank en Arie f Jolanda, Steven Groede: Joke en Jan Groede: Willy Jantine Beer i' Correspondentieadres: Grieglaan 5 4384 MC Vlissingen Neem een lieve, grappige, mooie herinnering aan haar in gedachten. Glimlach en ga met die glimlach verder. Naar de wens van Leny heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Janny Elve - Dubbeldam Je hield van de bloemen, Je hield van de dieren, Je hield van de mensen, Je hield van het leven en ik... Ik hou ongelofelijk veel van jou! "dag dotje" xx Ellen v Rudi Roelandt kijk ook op woensdag 18 oktober 2017 Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van weleer was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor wat je hebt gedaan." Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 2008 weduwe van Cor Bron Oostburg, 25 mei 1923 t IJzendijke, 16 oktober 2017 Oostburg: Frans en Marion Bron-Barra Dennis en Charlotte Nathalie en Jan Oostburg: Ria en Ronny de Brouwer-Bron Pjotr en Nicolle Jason, Casey Sabine en Jacky Yentl Correspondentieadres: Paulus Potterstraat 27,4501 KA Oostburg De crematie vindt in besloten kring plaats. Voor jou Ik zag even in jouw blauwe ogen Blauw als gordels van smaragd Met glinsteringen, die bewogen Ik had zowat een stoel gepakt Ik zag ook bergen en blauwe meren Spiegels van vrede en rust Ik heb even zonder te vragen Jou zachtjes op je wang gekust Jouw gelaat hangt in een lijstje Op een plekje aan de muur Als ik kijk fluit ik meen wijsje En dank aan jou, van uur tot uur Ik vaar in een bootje op dat blauwe meer Waarheen? Dat zal me zorg wezen Al vaar ik maar heen en weer En altijd jouw gedachten kan lezen Intens verdrietig hebben we afscheid genomen van echtgenote van Willy Elve Sluiskil, 27 november 1937 t Terneuzen, 16 oktober 2017 Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. Willy Elve Anja en Jan Folkersma - Elve Steven Joehem en Birgit Jaco en Giedia Elve Schaerlackens Arlette en Robert Juliette Monique Elve Kerkepad 74, 4532 ZA Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 21 oktober om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er een informeel samenzijn in de koffiekamer. Een speciaal woord van dank aan het personeel van Bachten Dieke, team Kerkepad en team Oranjekwartier voor de liefdevolle verzorging. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. V Levensgenieter, sociaal en betrokken Bedroefd, maar met mooie herinneringen nemen we afscheid van Met zijn inzet, enthousiasme en gezelligheid heeft Rudi veel betekend voor onze vereniging Wij wensen Rita, Angelo, Cindy en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Tennisvereniging Drive te Sas van Gent

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42