koopjedeal.nl) Profiteer van gratis verzending bij besteding vanaf €75,- Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op www.koopjedeal.nl/krant OÖ 1 miljoen tevreden klanten (J) Klantenservice 7 dagen per week open Achteraf betalen Gratis verzending vanaf €75,- Dagaanbiedingen van vandaag 18 oktober Adore better li Lederen Travelin business herenschoenen - In meerdere modellen en kleuren €179,95 v.a. €79,95 Vervaardigd uit hoogwaardig gelooid leder Perfect voor al je officiële gelegenheden, maar ook voor een casual look Slijtvaste zool met rubberen loopvlak voor extra grip EarPure Orenreiniger - Voorkomt schade aan je oren! €59,95 nu slechts €14,95 Voorkomt schade aan je trommelvlies en gehoor Een stuk veiliger dan het gebruiken van wattenstaafjes Uitgerust met 16 verwisselbare tips (geschikt voor het hele gezin) Multifunctioneel wasrek met 20 meter ophangruimte €99,95 nu slechts €39,95 Drie verschillende niveaus die verstelbaar zijn in hoogte Eenvoudig naar een andere ruimte te verplaatsen dankzij de 6 transportwieltjes <S Inclusief 2 uitschuifbare delen voor kledinghangers MEGA ACTIE: Stijlvolle katoenen dekbedovertrekken - In meerdere kleuren €79,95 nu slechts €14,95 1-persoons, 2-persoons en lits-jumeaux verkrijgbaar Gemaakt van 100% blended katoen S Vochtregulerend, ademend, strijkvrij, duurzaam en heerlijk zacht Vintage Vinyl Retro Platenspeler - Beschikbaar in meerdere kleuren €199,95 nu slechts €59,95 Line-in voor het afspelen van muziek vanaf je smartphone, tablet of mp3 speler Ingebouwde speakers met een sublieme geluidskwaliteit Mogelijkheid tot het aansluiten van externe speakers Lifa Living Kledingrek in Scandinavisch design €119,95 nu slechts €49,95 Te gebruiken als kledingrek en als kapstok Fraaie combinatie van behandeld hout met zwart gelakt hout Voorzien van opbergplank voor bijv. schoenen of dozen Alleen bij ons: Veilig achteraf betalen met flPberPay Altijd gratis retourneren ALLE MATEN DEZELFDE PRIJS ECHT 'leder' TRAVELIN'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14