O fïlensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 23 Jacobus izaak le Grand "W Jodi Sïntepïer J? Joop le Grand Rudi Caesar Irene Roelandt "Zijn leven stond in het teken van zorgen voor anderen, en heeft zo vele kinderen en jong volwassenen kunnen begeleiden naar een zinvolle plek in deze maatschappij" Op vrijdag 13 oktober is overleden Joop "Ridder in de Orde van Oranje-Nassau" echtgenoot van Diane le Grand - Buytink "Ridder in de Orde van Oranje-N assau Sluis, 22 januari 1944 Terneuzen, 13 oktober 2017 Diane le Grand - Buytink Ramon le Grand Speciaal woord van dank aan Dr. van Reisen en Dr. van Dijk voor hun fijne en professionele begeleiding in de afgelopen 15 jaar. Mosseldijk 15 4504 SH Nieuwvliet Op woensdag 18 oktober is er van 19.00 uur tot 19.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Joop in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, Pastoor van Genklaan 6. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 21 oktober om 13.30 uur in Mauritshof, Mauritsweg 5, 4515 LA te IJzendijke. Nadien is een informeel samenzijn in het Mauritshof. Aansluitend zal Joop in besloten kring begeleid worden naar het crematorium. Condoleren is uitsluitend schriftelijk. Joop houdt van bloemen, maar heeft liever een donatie voor het KWF kankerbestrijdingsfonds. Er zullen collectebussen staan bij het condoleanceregister. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. w V Wij denken aan Joop als een betrokken en bevlogen man voor zijn Jodi-kinderen. We bewonderen hem voor al het goede wat hij voort bracht. We wensen Diane, het team en de kinderen van Jodi, alle kracht om op de goede weg door te gaan. Bestuur Stichting Vrienden Jodi-Sintepier Ebe, Bram, Jaap, Annemiek, Anneke, Sandy en Ilona V "Mooi was die tijd! Je wilde zo graag bij ons blijven, maar deze strijd kon je niet winnen. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van de liefde van mijn leven, onze lieve papa, schoonvader, opa, schoonzoon, broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Rita Marie de Witte *23-01 - 1952 Westdorpe 115-10-2017 Sas van Gent Sas van Gent: Rita Roelandt-de Witte Sas van Gent: Angelo en Inge Celesta en Mitchell Lorena Wouw: Cindy en Comé Rick Michelle en Niek Maikel Westdorpe: Pa en Ma de Witte-Mels Familie Roelandt Familie de Witte Sas van Gent, 15 oktober 2017. Corr. adres: Familiehuis De Geslootene Boom T.a.v. Fam. R. Roelandt Kleine Markt 5-6 4551 BG Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 20 oktober om 11.00 uur in MFC "De Kirke", Graafjansdijk A190 te Westdorpe. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Constantinus Stallaart -Stanny- maandag 16 oktober 2017 kijk ook op Yvette ZORGBOERDERIJ Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oprichter en eigenaar Joop le Grand Ondanks zijn ziekte was Joop nog erg lang betrokken en zorgzaam bij de zorgboerderij en alle deelnemers Onze gedachten zijn bij Diane en familie Zijn hart voor de zorgboerderij en warme persoonlijkheid zullen ons tot voorbeeld zijn en blijven Team Jodi Sintepier Mariëlle Marieke Marloes Martijn Thomas Lien Geeske Adriana Van het concert des levens krijgt niemand een program. Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft ge geven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Nelly Roelands Vogelwaarde, 13-1-1942 f Terneuzen, 13-10-2017 Axel Nelly Stallaart-Roelands Kaapstad Werner en Tracey Dylan Axel Esther en Jurgen Ruben Colin Tuinstraat 21 4571 EX Axel Woensdag 18 oktober is er van 18.30 - 19.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Stanny in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 19 oktober om 14.00 uur in eerder genoemd uitvaartcentrum. Na afloop kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van huisje D10 van verpleeghuis "Ter Schorre voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 50