mm Guus de Leeuw is het goudhaantje in Bruinisse 13 "V ft, j l ;t/. Kovacevic redt nog een punt L»v--, 3* r 'fc, -V ;r W - ■■-■ -- -- - waarin hij in actie kwam de nul. gen (18) als linkerverdediger een verdienstelijke wedstrijd. Groei Middenvelder Tim de Feijter: „We hebben toch al zeven punten. We groeien nog. Als je ziet waar we vandaan komen", wees hij op de slechte voorbereiding op het sei zoen. Houtepen moet een keuze gaan maken tussen de doelman nen, nu de schorsing van Sjef van der Kinderen erop zit. Van Dron- gelen hield in de twee duels 0: Juriën Dam tekende voor rust op aangeven van Niek Luime voor de ï-o. Zaamslag kreeg via Maikel Krans en Luime na de pauze grote kansen op de 2-0. Via Luime, na een steekpass van Dam en met een lob over de keeper, werd het in de 83ste minuut toch 2-0. In de 89ste minuut schoot Dennis van Passel nog een bal in de kruising: 3-0. Yerseke-Bevelanders 1-0: Beve landers kreeg in de eerste fase kansjes en daarna herpakte Yer seke zich. Via Guus de Leeuw, die op de paal schoot en alleen voor de doelman miste, had de koploper op voorsprong kunnen staan. Na de hervatting leverden aanvals golven lang geen goal op. Arjen de Koeijer raakte de paal en in de 88ste minuut was hij de aangever bij de goal van De Leeuw. FC Dauwendaele-Kruiningen 3- 0: „We hebben gewonnen, maar het deed pijn aan mijn ogen. Zo slecht speelden we", biechtte René de Nooijer op. De trainer van Dauwendaele kende een piks- tart, want na tien minuten stond het door goals van Peter van Gor- sel al 2-0. De eerste was een prach tige stift over de doelman. Pas in de 88ste minuut schoot invaller Niek Abrahamse op fraaie wijze de bal over de keeper in de verste hoek. Vlissingen-Walcheren 1-4: Mark van der Eijk zorgde voor de 0-1 en met een prachtige stift over kee per Robin Struijk tekende Ignacio Misaine drie minuten later alweer voor de 1-1. In de 32ste minuut kreeg Dylan van Gelder (Walche ren) direct rood. Met tien man kwam Walcheren via Bart Cher- min in de 40ste minuut op 0-1. Even later kreeg ook Marinello Ti- talley (Vlissingen) rood en was het weer tien tegen tien. Na de pauze liep Walcheren via Cher- min en Van der Eijk verder uit. VCK-GPC Vlissingen 2-1: In de 34ste minuut leidde een opstootje tot rood voor GPC-speler Hicham El Kaddouri en in de 44ste mi nuut kwam het tiental van GPC via Robin de Pagter toch op 0-1. Na de pauze trok VCK het duel naar zich toe. Eerst schoot Sven Wisse uit een vrije trap - onder weg van richting veranderd - de 1- 1 binnen en in de 89ste minuut maakte Pieter van de Horst de 2-1. Kapelle-Wemeldinge 2-0: „Wij waren super dominant. Er was maar één voetballende ploeg", sprak een blije Harry de Waard. De leider van Kapelle zag Sofyan Azzagari in de 38ste minuut, na goed voorbereidend werk van Reinier Goedemondt, de 1-0 sco ren. Na de pauze deed Kapelle zich, met gemiste kansen van Rob Schalkoort, Marco den Deurwaar der en Jasper Vink, duidelijk te We hebben gewonnen, maar het deed pijn aan mijn ogen kort. In de 83ste minuut ontdeed Vink met het hoofd, na een corner van Schalkoort, het duel van span ning. Mike van Schaardenburg schoot RCS na een vrije trap naar de 0-1 en daarna liet Arendskerke het na om langszij te komen. Robin Goe- degebure raakte de lat en een scrimmage leverde ook niet de 1-1 op. In de 39ste minuut verdub belde RCS via Björn Langeveld, na een dekkingsfout bij de thuis ploeg, de score. Na rust ging Arendskerke drukken, maar ver der dan een goal van Siem Cor- stanje kwam de ploeg niet. KRUISLAND Na twee overwinnin gen op rij moest Zeelandia Middel burg gisteren in de tweede klasse E van het zondagvoetbal genoegen nemen met een gelijkspel. Uit te gen het laaggeklasseerde SC Kruis land werd het na een 2-1-achter- stand bij de rust 2-2. Zeelandia opende het duel sterk, maar Rick Schouw strafte in de 25ste minuut slecht uitverdedigen af: 1-0. Tien minuten later werd het ook nog eens 2-0 door een doelpunt van Anas El Gamali. Nog voor de rust blies Jerfy Booy al koppend het duel nieuw leven in. Zeven minu ten na de hervatting werd Thomas de Rijke in het zestienmetergebied onderuit gehaald en bepaalde Den nis Kovacevic de eindstand van elf meter op 2-2. dinsdag naar het Nederlands elftal gaan?" Nee, dat is hij niet, maar het komt voor Groeneveld wel bovenop de andere problemen die hij al heeft. Dominique van den Berge is ge blesseerd en lijkt dit seizoen al uit gespeeld, Dylan Adelaar vertrok naar Amerika en Mats Willemse liet Groeneveld afgelopen woens dag per app weten dat hij de moti vatie niet meer op kan brengen om te komen. Hij is per direct gestopt. Tel daar een blessure van Michel Maaskant en een schorsing voor Ya- rick Dorst (van vijf duels terugge bracht naar twee) bij op en je houdt nog maar weinig over. Dat een titelkandidaat als Kloe- tinge dan via een afstandsschot van Xander van der Poel en een kopbal van Rutger van Rossum (na een voorzet van de sterk spelende Van der Poel) al in de eerste helft een o- 2-voorsprong nam, was misschien dan ook niet zo gek. „Dat die eerste dan al na vijf mi nuten valt is weer wel om stapelgek van te worden", verzuchtte Groe neveld. „Na rust zag ik gelukkig wel iets meer inzet. Het is jammer dat dat niet beloond werd met een puntje." Want de drie punten gingen ge woon naar het wat slordige, maar hard werkende Kloetinge. „Daar gaat het me om", besloot Lourens. „De jongens hebben er niet met de pet naar gegooid, maar zitten kapot. En ze winnen. Daar ben ik heel blij mee en morgen als ik minder aan het spel denk nog ietsjes meer." maandag 16 oktober 2017 2V koesteren een punt v V A ..V V De beste kansen waren na rust voor Serooskerke, maar FC Axel bleef overeind, foto peter nicolai FC Axel-Serooskerke 0-0. Scheidsrechter: M. de Zwarte (Vlis- singen). Gele kaart: Roy van Ham (FC Axel). Aantal toeschouwers: 200. Het telraam werd dit keer niet van stal gehaald, maar één goal van Guus de Leeuw le verde Yerseke tegen Bevelan ders alweer de vierde zege op. VCK won voor de tweede week op rij. Nu werd met 2-1 gewon nen van GPC Vlissingen. Zeges waren er verder voor Walche ren, Zaamslag, Kapelle en RCS. Klaas Verspoor Vlissingen Zaamslag-Lewedorpse Boys 3- - René de Nooijer '-s Heer Arendskerke-RCS 1-2: Xander van der Poel (in het blauw) was belangrijk voor Kloe tinge in het duel met Bruse Boys. foto ernestaverburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 41